2733
2734
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825781 بازدید | 14618 پست
سلام دوستان شیرازی ...ببخشی مزاحمتون شدم
اصفهان ساکنم و آخر هفته قراره بیاییم شیراز..میخواستم بدونم شیراز هم خونه اجازه میدن مثل خیلی از شهرای تویستی؟ یا فقط ایام عید خونه میدن؟
خیلی دیر مخصی همسرم جور شده و دیگه هتل گیرمون نمیاد متاسفانه

ممنون میشم اگه اطلاع دارین کمکم کنید

میتوانم دنیا را یک دستی فتح کنم! ... به شرطی که دست دیگرم را تو گرفته باشی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومهای خوشکل یه آرایشگاه با کلااااااااااااااااااااااس که موهارو خوب کوتاه کنه سراغ ندارین ؟
میخوام قبل از زایمان یکم بخودم برسم ;)
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2731
2738
سلام به همه سارا جون کوتاهی مو آرایشگاه نگین همت شمالی مولود خانم حرف نداره. آرایشگاه سورن مریم خانم توی زرهی شهید فلاحی کار هر دو تاشون عالیه اما چون بارداری ممکنه نگین اذیت بشی چون خیلی شلوغه
به بی نصیبی من کس به روزگار مباد

سارا جون مرسی از اینکه جوابمو دادی

لطف میکنی بگی قیمت کرایه خونه ها توی چه رنجی هست؟ از شبی چقدر شروع میشه عزیزم؟

راستی یه سوال دیگه:

تو پارکهای شیراز اجازه میدن چادر بزنیم ؟ شبها برای خواب چطور؟
احیانا اگه خونه گیر نیومد مجبوریم چادر بزنیم دیگه!

توی کدوم پارکها میشه خوابید؟
سلام
الی جون تو همه پارک ها نه فقط جاهایی که خودشون اجازه دادند.....من ولیعصر رو میدونم اخه همیشه توش چادر هست اما جاش اصلا مناسب نیست و توصیه میکنم هم برای اسکان اونجا نرید.....پارک انقلاب خیابان نادر بسمت فخر اباد...نمیشه گفت مثل ولیعصر بده اما من خودم باز اونجا رو هم توصیه نمیکنم...دیگه نمیدونم ههههه فقط میدونم خلدبرین اجازه نمیده.....ازادی رو نمیدونم

اگه خونه میخوایی من سراغ دارم ...اگه خواستی بگو شماره بدم.....بعد قیمت خونه فرق میکنه بستگی به جا و امکاناتش داره....

در مورد بازی های فکری هم دوستان گفتند......چهارراه ملاصدرا با سمت رجمت اباد فکر میکنم اولین کوچه باشه سمت راست............
داخل پاساژ ولیعصر سینما سعدی(همون پاسازی که لباس بچه داره

داخل ولی عصر قصردشت

فکر میکنم تو سطح شهر خیلی شعبه زدند...

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706