2410
2553
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825106 بازدید | 14618 پست
سلام بر همه

اول بگم که من یک سر ساعت 11 ظهر پنجشنبه چون صنایع کار داشتم به هایپرم رفتم البته بیش از اینکه خوشحال بشم از اینکه یکم شهرمون هم به شهریت و پیشرفتگی بپیونده خوبه متاسفم شدم......................از اینکه مردمون واقعا ندید بدیدااااااااااااااااااااا....بعد مواظب دزدی باشید که دزدی در اونجا در همین یک هفته رکورد زده!

دیروز هم که مهمان بودم گلستان موقع برگشت که ساعت 9.5 شب بود از ترافیک سر گلستان تا سر بلوار هاشمی حالم بد شد از این ملت بیشعور فکر کنم واقعا مردم شهر ما اصلا .... هستند................

بعد خود هایپر هم والله برا من جالب ومناسب نبود.................اخه بابا من دیدم هایپر معمولی کشورای دیگه رو کوچکتر اما خیلی کاملتر از اینه خیلی شلوغ پلوعش کرده!!! .......................

پس حواستون باشه الکی و بی خود جهت دیدن نرید.........................

راستی بهترین خوبیش اینه که ترافیک تو عفیف اباد در اخر این هفته خیلی کم بود طوری که ما در کنار مادر شبی ارومی رو گذروندیم.....ههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

ملودی جون فکر کردم کلا نت رو کنار گذاشتی......

پلنگ صورتی عزیز ملودی گفت دیگه معمولا تمام پلاسکویی ها دارند..........

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

البته فکر نکنم اوضاع اینقدرا هم بد باشه آخه دیگه همه تا حالا دیگه یه فروشگاه رفاه که رفتن یا همین سوپر مارکتای بزرگ .می فهمن که باید صندوق حساب کنن .شاید چون نزدیک خروجی شیراز هست از گویم و قلات و.. اومده بودن . به هر حال آدم متآسف میشه برای شهر شعر و ادب
به بی نصیبی من کس به روزگار مباد
2720
2714
سار جون من نمیدونم چی میخوای...ولی اسباب فروشی والله من هر جا باشم همیشه برای اروین میرم خیابان گلستان دو تا اسبالب بازی فروشی بزرگ هست من از سمت ادبیات به کلبه از مغازه اولی همیشه میخرم..........اسباب بازی فروشی هم بالاتر از حافظ تو عفیف اباد به طرف باغ عفیف اباد هست ...................

بعدم اگه از فکریها بخوای....سر رحمت اباد از سمت چهارراه ملاصدرا و همون جایی که یکی از بچه ها گفت بازی های فکری داره............(فکر میکنم تو سطح شهر خیلی از بازی فکری ها زدند...............)

ولی پیشنهاد من در مورد اسباب بازی بچه اینه هیچوقت از جایی که خیلی لوکس بازی در او.رده نخرید!
من خودم سه سال پیش یه ماشین شارژی برای اروین از دروازه اصفهان خریدم 220 تومن خواهرم همونو از بعثت برای پسرش خرید 325 با تخفیف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یا همین عیدی مامان برای اروین یه لپ تاپ از اسباب بازی فروشی وسط عفیف اباد 18 تومن خرید در صورتی که مغازه اسباب بازی فروشی که دو تا سر عفیف اباد هست یکیش همونو میگه 38 یکی دیگش میگه 47..........

پس الکی پولتون رو هدر ندید البته ببخشیدا اخه اکثرا برای کادو بچه ها همیشه اسباب بازی میخریم اینو گفتم بیشتر برای اون مواقع...............
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
بچه ها منم یه تجربه عالی دارم شاید به دردتون بخوره متخصص اورولوژی خیلی خوب : دکتر محسن کروپ که باعث نی نی دار شدن دوستم شد با درمان عالی شوهرش.نی نی شون خرداد به نیا میا د .آدرسش هم سی متری سینما سعدی نرسیده به داروخانه بابک چهارراه صاحب دیوان
به بی نصیبی من کس به روزگار مباد
2706