2410
2553
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825108 بازدید | 14618 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
سارگل جون گل فروشی زمین و کشاورز تو ساحلی غربی خیلی منصفه و مدلهای خوبی داره یه گلفروشی هم هست پل معالی آباد تازه باز شده قبلا ساندویچی بود سر نبشه اونم مدلهای ژورنالی خیلی شیکی داره ولی یه کوچولو گرون میگیره یه گلفروشی هم هست تو خ قصردشت نزدیک کوچه منبع اب اونم خیلی خوبه کارش گلفروشه آشیانه گل اسمشون آقای مهر علی هست و خیلی هم منصف هستن
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
فری جون صلوات شما هم طرف شاهچراغ داره هم کتابفروشی مطهری نرسیده به ستاد و هم کانون فرهنگی شلمچه که اونم چسبیده به همین کتابفروشی که گفتم
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
دوستان نمایشگاه رو حتتما یه سر بزنید قیمت قران و مفاتیحاشون 50 درصد تخفیف داشت و بقیه کتاباشون 20 تا 30 درصد . بای بچه ها هم غرفه نقاشی داشت که بعدش بهشون هدیه میدادن ونقاشیشون توی نمایشگاه میزاشتن .. مسابقه و بازی هم داشتن براشون .دختر من که خیلی بهش خوش گذشت و خودمون هم خرید های خوبی داشتیم ..
السلام علیک یا ابا عبدالله...
دوستان یه رستوران معرفی کنید که غذای خوب داشته باشه و محیط خانوادگی..جدیدا تو شیراز غذای خوب کم شده و محدود..مثلا بل پاسی و برنتین خوبه ولی برا سن بالا گزینه مناسبی نبست. بجز صوفی و شاطر عباس کجا میرید شما؟؟ شاطر هم که دیگه کباباش معمولیه!
2706