2737
2734
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825718 بازدید | 14618 پست
سیمین جون مدرسه دانشگاه اول دانشگاهیا رو قبول میکنه اگه جا خالی داشت بعد عموم رو ثبت نام میکنه،در ضمن شهربه پیش دبستانیش امسال ۲ملیون۶۰۰ بود،دبستانش رون تر کمی،محض اطلاعت گفتم،نخبگان هم حتما ورودی میگیره بهد راه میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایلیاجون مارکهای زیادی داره ولی نمیدونم مادر کر یا کارترزو داشته باشه یا نه چون نوزادی نداره زیروتن هم تو ستارخان شنیدم خیلی خوبه اما من تا حالا ازش خرید نکردم' کفش هم از ستاره و زیتون میخرم برا پسری
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2738
مانیا جون مرسی عزیزم زیروتن خرید کردم عالی بوده کفشم موشیرفاطمی تو اون پاساژی که کفشای بچگونه داره مغازه سمت چپی کارای تاپ و عالی میاره براش گرفتم 80 یکی دیگه هم 70 البته اینا بهتریناش بود مناسبترم داشت من قیمتش مهم نیست کار عالی میخوام هنوز مارک گیرم نیومده تو شیراز
کفش مارک بی بی کیش توی ستارخان داره،از گالری برند توی ستار خان هم میتونی بخری طبقه بالاشم دبنهامزه و اونم جنسای خوبی داره من هر وقت از زیتون کفش خریدم راضی بودم یه نیم بوت زمستون خریدم 45 همونو تو بی بی سنتر گذاشته بود 90 برا لباس سیسمونی کلبه کودک عفیف آبادم خوبه قیمتهاشم منصفانه است اون پاساژ تو مشیر فاطمی که همش کفشهاش دخترونست من کفش پسرون خوب ندیدم یکبار که رفتم
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
خانومایی که ماشین ظرفشویی دارین یه سوال دارم.من قرص ماشین ظرفشویی و از انوری میخرم خیلی قیمتاش مناسبه حتی تاید اریال هم خیلی خیلی ارزونه.یعنی تقلبیه؟کسی اطلاعی داره؟
خدایا قرارم باش و یارم باش...جهان تاریکی محض است...میترسم کنارم باش.......[smiley]l/l_27.gif[/smiley].
به تاریخ مصرفش توجه کن حتما و همین طور کشور ساخت ترکیه ای ها همیشه ارزونتر هستن اما انوری به نسبت بقیه جاها ارزونتر من چون برام مقدور نیست برم انوری از ژینو پاک میخرم
2706