2733
2734
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825772 بازدید | 14618 پست
سلام بچه ها امیدوارم موفق باشین من یه سری سوال دارم میخوام بدونم دکتر سعید البرزی دکتر محمد ابراهیم پارسا نژاد و دکتر سیروس رستمی شیفت صبح مطب هستن یا عصر و روز فرد یا زوج؟ ممنون میشم بهم بگین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والله من الان 3سال پسرم میره اونجا خییلی راضیم. کادر خوبی داره مدیرشون خیلی خوب وروی کار مربی نظارت داره. اما من دوست داشتم محیط عوض کنم چون 3سال میاد واینکه واسه مدرسه اش با محیط غیر مهد اشنا بشه .اما خوب بخاطر شرایطی که دارم نتونستم بذارم گفتم شاید این همه تغیر یک دفعه سخت باشه واسشششش واسه پیش هم فکر کنم حدود 1700 اینا بشه.من فعلا اسم پسرمو نوشتم چون اونجا هست مشکلی ندارم .میخوام تو هفته برم واسه حساب وکتاب اموزششونم. نجوم.زبان.زبان فرانسه.علوم.زبان اموزی.ریاضی.قران.موسیقی و.............. ادرسشم. فرهنگ شهر .ایستگاه 14.روبرو شاورما
2731
جانان دکترسید منصور حسینی فوق تخصص روماتولوژی هستن .. کارشون عالیه واقعا .. ادرس و تلفنشم ندارم از 118 بگیر.. مامانم یه مدت میرفت عالی بود الانم اقوام میرن و خیلی راضی هستن ..
السلام علیک یا ابا عبدالله...
2738
دوسیای عزیزم معتبرترین آژانس مسافرتی شیراز که می‌شناسید کدومه؟واسه تور ترکیه میخوام آژانسی میخوام که تو قرارداد دستکاری نکنن یا مثلا بعدا دبه نکنن و پول بیشتر نخوان و خلاصه از این کلاهبرداریا نداشته باشن ممنونم
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
آوا جون من چندین بار با گردشگران سفر رفتم و تور گرفتم'مشکلی نبوده اصلا اما پرسیاتور رو پیشنهاد نمیدم چون خیلی بیخودی گرونه تورهاش
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
بچه ها نون سمبوسه ای کجا دارن؟ قبلا هم پرسیدم بچه ها یکی دو جا گفتن اما دقیقا اون نونی نیست که برای سمبوسه میپیچن ازون نونای قدیمی نازک مربعی میخوام.همونا که تو مغازه های سمبوسه فروشی هم استفاده میکنن.
2706