2737
2734
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825709 بازدید | 14618 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا جان دکتر قریشی تو فلکه گاز ساختمان امین متخصص خوب روانپزشکه. چند تا روانکاو خوب باهاش همکاری دارن لازم باشه نامه میده . اونا هم تو همون ساختمان هستند.
زندگی من سرشار از آرامش، سعادت، سلامت و ثروت است خدای من به خاطر همه چیز ازت ممنونم
2728
اره منم شنیدم عمرانی عالیه خیلی بد وقت میده ولی اگه معرفی نامه از دکتر داشته باشی زودتر بهت نوبت میده

دکتر زنان من پیش شهدخت معتضدیان میرم یه نفرو فقط میبینه و نوش لخلاقه و کلی هم وقت میذاره
2738
واسه نازایی ذوالقدر خوبه؟مینو ذوالقدر؟
قهرمانی در وجود تو خفته است ...کافیست بیدارش کنی تا به بهترین خواسته هایت برسی .
(یا امام زمان(عج)ادرکنی)
Lilypie Waiting to Adopt tickers
هفته36 خدایا خودت نینیمو حفظ کن و به همه ی دوستای منتظرم نینی سالم عطا کن
سلام دوستان کسی هست ؟میخواستم بپرسم کسی میتونه آدرس مخابرات امیر کبیر رو دقیق به من بگه؟

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای

کراتینه مو GOLD KERATIN :
برخی خواص و اثرات مفید این "کراتینه مو" عبارتند از :
1- تقویت و آبرسانی تار مو ( اعم از ریشه ، ساقه و نوک مو )
2- از بین بردن سریع اثرات مخرب مواد شیمیایی
3- رفع الکتریسیته ساکن ( وز کردن ) ، خشکی نوک مو ( ریش شدن )
4- ترمیم ، بازسازی و درمان موهای خشک ، سوخته ، شکننده و آسیب دیده
5- ضدموخوره
6- قابل استفاده برای خانم ها و آقایان

نحوه استفاده از این کرم مو :
پس از شامپو کردن موها ، آنهارا با مقداری از کراتینه لوریس LORYS ، آغشته کرده و به مدت 2 دقیقه ، پوست سر، "ریشه مو"، ساقه مو و نوک مو ها ی خود را ماساژ دهید ؛ سپس با آب ولرم آبکشی نمایید .

قیمت:٤٠٠٠٠ت

شماره سفارشات ٠٩١٠٢١٨١٦٢١
ماسک موی یک کیلوگرمی لاریس(LORYS) ساخت کشوربرزیل باقیمت باورنکرد نی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=742934
شماره تماس برای سفارش 09102181621
2706