2410
2553
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825099 بازدید | 14618 پست
بچه ها من هم شلوار پارچه ای میخوام نمیدونم از کجا جنس خوب که الکی هم گرون ندن گیرم میاد
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
چند وقت پیش یه شلوار پارچه ای مشکی از خیابون سمیه گرفتم

اسم فروشگاه رو یادم نیست اما داخل یه کوچه بود

بد نبود

حالا دوباره میخوام بگیرم اما نمیدونم از کجا
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مونا شلوار پار چه ای باید جنس بلد باشی اگه میدونی جنس پارچه شلوارت چی بوده که راضی بودی تو مغازه بگو برات بیارن......وگرنه مغازه خاصی من سراغ ندارم.....
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام دوستان در من مزون لباس کودک دارم و الان توی حراجم تمام لباسای وبلاگمو از 20 تا 60% حراج کردم برای شهرستانی های عزیز فاکتور بالای 30000 تومان پست رایگان میباشد کاری یا سوالی داشتین میل یزنین و یا اس ام اس بدین من میام جواب میدم اگر قیمت و یا سایز پست کدشو بنویسین و به اضافه اینکه تو قسمت نوزادی یا دخترونه یا پسرونه اینم وبلاگمه

http://www.niiniicenter.mihanblog.com/

این شماره منه09381554314

البته یه عالمه لباس دیگه هست که توی وبلاگم نیست میتونید حضوری تشریف بیارین برای دیدن تمام مدله
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2720
سلام سارا جون
من شلوار بارداری تایلندی از یه پاساژهست روبروی سینما سعدی که همش تایلندی فروشیه و زیرزمینش دکمه فروشیه
از اونجا فروشگاه شکیب 2 خریدم (سمت راست دومین مغازه) اتفاقا جین هم هستن و وقتی میپوشیدم همه میگفتن وااااااااا چرا جین پوشیدی
هههههههههه
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2714
دختر شیرازی و مریم،مادر... ممنون از جوابتون.

یه سوال دیگه دارم. احیانا هیچکدوم از شما و یا نزدیکانتون تردمیل دارید؟ اگه ازش راضی هستید از کجا گرفتید؟

من فروشگاه راین تو بعثت و فروشگاه های زرگری و رحمت آباد رو دیدم.غیر از اینا جای دیگه ای رو میشناسید که ترد میل مناسب خونه داشته باشه؟
سارا منم زمان بارداری شلوار جین از آفتاب گرفته بودم.خیلی راضی بودم.به خصوص دو تاش دگمه منگنه های کوچیک رو کمرش داشت که با بزرگ شدن شکم جابجا میشد.ولی پاچه هاش کاملا راسته بود و خیلی خوب تو تن وایمیستاد. البته جنساش معمولی بود .اما خوب برا همون چند ماه بارداری دوام داشت.
سلام شیرازی های گل
بچه ها دکتر متخصص یا فوق تخصص گوش وحلق وبینی اطفال که خیلی خیلی خوب باشه تو شیراز کی هست ؟
ممنونم اگه جوابمو بدین
کارش خیلی خوب باشه
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمی کند ........من از سکوت موریانه ها میترسم
2706