2733
2734
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825687 بازدید | 14618 پست
رسیدن به خیر عزیزم.خدا رو شکر که به سلامتی برگشتی .از هتل و غذاهاش راضی بودی گلم؟اخه من تا حالا این هتل و نرفتم .چطور بود؟/
مخلص همه اونایی که چراغ رفاقتشون همیشه برای ما نفت داره!!آره داداش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها کسی آتلیه رامشه که تو نت برگ بود رفته؟راضی بودین؟
من هرچی زنگ می زنم وقت بگیرم کسی جواب نمیده
وقتی یک تخم مرغ با نیرویی خارجی شکسته می شود یک زندگی پایان می یابد.وقتی یک تخم مرغ با نیرویی داخلی شکسته می شود یک زندگی آغاز می شود.تغییرات مهم همیشه با نیرویی درونی و داخلی شروع می شوند
2731
مادر آینده منم

منم تک چهره رفتم راضی بودم ، رامشه هم گرفتم اما جواب نمیدن وقت بگیرم
وقتی یک تخم مرغ با نیرویی خارجی شکسته می شود یک زندگی پایان می یابد.وقتی یک تخم مرغ با نیرویی داخلی شکسته می شود یک زندگی آغاز می شود.تغییرات مهم همیشه با نیرویی درونی و داخلی شروع می شوند
منم لایکتون کردم بابا چقدر هنرمندین شماهاااااااااااااایونا کلاس رفتی؟چقدر ژله هات خوشکل شده یونا به منم یاد میدی اینجوری ژله درست کنم؟
مخلص همه اونایی که چراغ رفاقتشون همیشه برای ما نفت داره!!آره داداش
2738
منم لایک کردم
مینا_مامان امیرحسین

1392/10/1 11:21 ق.ظ

لام دوستای خوب شیرازی دکتر خوب برا جراحی بینی سراغ دارین که کارشم دیده باشین.لطف میکنین اگه بهم معرفی کنید

عزیزم من قبلا هم همینجا گفتم ... اگر بینی طبیعی میخوای .. دکتر افشین باقری ... چهارراه زرگری ساختمان گلیرگ .. بیمارستان شهر هم عمل میکنه ... من تا حالا عمل بد ازش ندیدم ...
دوست دارم زندگی رو ....
سلام دوستان . تازه اینجا رو پیدا کردم خیلی خوشحالم از اینکه می بینم جمع شیرازیا جمعه .

بچه ها غیر از افشین باقری کسی رو سراغ دارید برای جراحی بینی که طبیعی عمل کنه و کارش خوب باشه ؟

به نظرتون سعید مرزبان چطوره ؟یا ساریخانی ؟ کسی کاراشون رودیده ؟
وقتی با خانواده هستی ،‌لبخند بزن.....
2706