2703
2553
عنوان

معرفی بهترین فیلم های خارجی

63552 بازدید | 263 پست
بهترین فیلم های خارجی که تاحالا دیدیم رو با گفتن چند جمله از موضوع به هم معرفی کنیم و اگه لینک دانلودش رو داریم بذاریم...

اینطوری با هم فیلم ببینیم
دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست...
فیلم Incendies محصول سال 2010
فیلمی که نامزد اسکار فیلم خارجی در دوره ی هشتاد و سوم شد

داستان یک زنی که بعد از مرگش دو نامه به بچه های دوقلوش میده و راز زندگی خودش رو با اون دونامه برای بچه هاش تعریف میکنه...

فوق العاده است این فیلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فیلم Malena
داستان یه زن زیبای باوقار که در یه شهر کوچیک زندگی میکنه و چشم همه ی مردها به دنبال اونه شوهر مالنا رفته جنگ و هنوز برنگشته داستان توسط یه نوجوون که خیلی مالنا رو دوست داره روایت میشه
زنهای شهر از حسادت تهمت هایی به مالنا می زنند...تا اینکه جنگ شروع میشه و مالنا...
The Skin I Live In

داستان یه پزشک که جراحی پلاستیک میکنه یه شب تو یه مهمونی پسری به دخترش تجاوز میکنه و ...

این فیلم با فیلم اصغر فرهادی تو گلدن گلوب رقابت می کرد واقعا فیلم فوق العاده ایه و اصلا نمیشه داستانش رو حدس زد
کارگردان: پدرو آلمادوار
بچه عوضی : .. با بازی انجلینا جولی .. بچش غیب میشه و به پلیس گزارش میده و اونا یه بچه بهش میدن میگن این پسرته میگه نه نیس ولی بچه هم میگه مامان !!! این بچه رو میاره خونه و به خودش میقبولونه این پسرشه تا این که ..

سالت : با بازی انجلینا جولی : جاسوسیه اصلا فکرشو نمیکنی کی جاسوسه ...

اینستاگرام پسر خوشتیپ من https://instagram.com/ermiairandoost

2714
vicky cristina barcelona
فیلم داستان دو تا دختره که میرن بارسلونا و هردو عاشق یه نقاش میشن تا اینکه...

خیلی فیلم باحالیه بازیگر محبوب من خاویر باردم توش بازی کرده و پنه لوپه کروز و اسکارلت جوهانسون
قوی سیاه

ماجرای یه دختر بالرین که دوست داره پرفکت باشه تو کارش، قراره که واسه اجرای یه برنامه از تمام بالرین ها تست بگیرین که همزمان یه دختر دیگه وارد اکادمی میشه و ادامه داستان...
2706