2737
2734
عنوان

معرفی بهترین فیلم های خارجی

| مشاهده متن کامل بحث + 63622 بازدید | 263 پست
من چرا اینقدر دیر اینجا رو پیدا کردم !!!!!!
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
دو تا نیروانا دو تا سلیقه شبیبه هم :))) گیج زدم پستهاتون رو خوندم ...
نیوگرل رو من سه چهار اپیزود اولش رو دیدم دوست دارم ..توی گلدن گلوب که میخواست معرفیش کنه گفت
the cutest little damn thing u ever seen یه همچین چیزی .. واقعا هم راست میگفت :))
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مدرن فمیلی رو هنوز ندیدم ارزش دیدن داره ؟ مثل کدوم دسته از سریالهای کمدیه ؟
Gia
با بازی انجلینا جولی ، نقش یه مدل رو بازی میکنه که زندگیش به فنا میره .. داستانش هم واقعیه ...

باید فکر کنمممممم اخر وقته هیچی یادم نیماد :))
2728
یکی از بهترین فیلمهایی که دیدم
mystic river
که عاشق بازی شون پن هستم و هر بار سر یکی از صحنه های فیلم من گریه م میگیره .....
محو تماشای بازی این مرد میشم هر چی که بازی کنه..
فیلمایی که خیلی منو گرفت

سرگذشت بنجامین باتن

The Other Boleyn Girl اینو دو بار دیدم .. تو اون یکی تاپیک فیلم لینک دانلودشو گذاشتم ...

Original SIN

The Devil Double واقعاااااااااااااا قشنگ ساختنش واقعا دیدن داره ...

The Reader

Black Swan

شکسپیر عاشق هم خیلی خوشم اومد ازش ... shakespere in love

Babel هم بد نبود ...

فیلمای اکشن زیاد دیدم اسماشونو فراموش کردم چون همسری علاقه داره تند تند دانلود میکنه ...

فعلا در همین حد حضور ذهن دارم ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2738
آها

The prestige

تمام قسمتای ترنسپورتر ... Tranporter

DOA ( Dead OR Alive) هم چند بار MBC Persia نشونش داد، خوشم میاد 2 بار دیدمش ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2706