2726
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491685 بازدید | 3236 پست
سینک تو کار قشنگتره ولی روکار کاربردی تر هست و مدام نگران نفوذ آب به داخل ام دی اف نیستی ....

من خودم سینک دوقلو با دو سینی رو کار زدم چون موقع ظرف شستن خیلی آب ریزی میکنم.
سلام لی لی و روژین جون
میشه منو کمک کنید توی انتخاب رنگ کابینت موندم یخچال ولباسشویم سفیده اندازه اشپزخونم هم تقریبا 8 متره می خوام سفید و یک رنگ دیگه باشه ولی نمی دونم چه رنگی با سفید خوشگل میشه سیاه و رنگ های فانتزی هم نباشه میشه کد رنگ چوپ رو هم بدی تا برم ببینم
اصلا دو رنگ شیکتره یا تک رنگ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به خانمهای گل ......
ماشاله همه هنرمند هستن و صاحب نظر .......با اجازه لی لی جون و روژین خانم :
نور آشپز خونه اتون چطوره مهناز جان ؟ اگر نور خوب میخوره میتونی از رنگ های تیره استفاده کنی ولی اگر نور کم باشه مسلما باید روشن یا نهایتا فقط سفید کار کنی که آشپز خونه رو بزرگ تر و روشن تر نشون بده ... البته نظر من اینه که سفید طرح دار استفاده کنی که توی آشپزخونه مدام نخواهی دستمال دستت باشه .. بالاخره طرح داشته باشه به اصطلاح چرک پسندتره ...
من از روی سمپل هایی که شوهرم داره نگاه کردم سفید با رنگ آتیک 5 خیلی قشنگ میشه ... سمپل برای شرکت نقطه هست به کابینت ساز که بگی بهت نشون میده ... زیتون 5 هم قشنگه ...
همسر من هم توی کار طراحی و دکوراسیون هست ولی کارشون از کابینت گذشته و توی کارهای دیزاین شرکتی هستن ... اگر سوالی بود در خدمتم ...
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
2728
سلام من هم می خواستم سفید رو انتخاب کنم اما حالا که گفتین زیاد کثیف میشه بی خیال ممنونم از کمکتون
اما یه چیز آشپزخونه من پنجره نداره:(
غیر سفید چه رنگی استفاده کنم خوبه؟؟
گاهـی ارزش واقعـــی یک لحظه را تا زمانــی که به یک خاطره تبدیل نشود نمــی فهمیم...
رژین جان میشه اون عکسایی که راجب کابینتایی بود که بالا های گلاس کار کرده بود و پایین mdf رو دوباره بذاری؟

واسه من باز نشد

اگه هم زحمتی نیست برام چند نمونه میل کن

ممنونت میشم

معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز می شود، دل گرفته را به این معبد راهی نیست. ( اوشو)
خب حالا که این طوره بیاین کار هایی که خودمون می خواییم انجام بدیم رو بگیم اومدیمو یکیش به دردمون خورد
الان من می گم می خوام چی کار کنم
گاهـی ارزش واقعـــی یک لحظه را تا زمانــی که به یک خاطره تبدیل نشود نمــی فهمیم...
یه قفسه کشویی واسه سیب زمینی و پیاز
یه کشو هم واسه قاشق و چنگال
از این سطل آشغال های جدید که خیلی خوبه می خوام بزارم
بلد نیستم عکس هارو بذارم اگه کسی می دونه بهم بگه تا من عکس هاشو بذارم
سلام دوستان
ببخشید که من زیاد وقت نمیکنم بیام
نهضت جون در کل اگه سایزت روتین هست و کار اماده میتونی بگیری راحت تری از کمجا بگیری چون زمانش زودتره البته من از قیمتهاشون اطلاع ندارم

سینکو یکی از دوستان پرسیده بود
در هر صورت سینک برای کابینت مدرن باید از نوع توکار انتخاب شدود
سینک توکار اگه خوب اب بندی شه از سینک روکار هم بهتره در مقابل اب
سینک روکار هم بلاخره از دوطرف باد میکنه اگه اب بندیش بد باشه

در مورد رنگ هم بهتون توصیه میکنم اول به سلیقه شخصیتون نگاه کنید یک طراح خوب میتونه یه طراحی بزنه که رنگ شما رو تو اکثر محیط ها موجه کنه

بنابراین طراحیتون حرف اول رو میزنه و دو رنگ یا یه رنگ بودن کار کاملا به طرحتون بستگی داره
یعنی یه کار دورنگ رو یه طرح میتونه بسیار شیک و مدرن و تو یه طرح دیگه بسیار دهاتی باشه
2706