2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491757 بازدید | 3236 پست
دوس جونام کابینتام داره تموم میشه ..خیلی خوب شده دلمممممممممممممممممم غش میره براش..نمیدونم کی میتونم عکس بزارم چون الان خیلی گرفتارم در اولین فرصت میزارم...بوسسسسسسسسسسس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام رژین جون و لی لی جون این تاپیک خوندم خیلی مفیده وممنونم از راهنمایی هاتون
یه سوال دارم میخوام برا اتاق پسرم تخت وکمد سفارش بدم بسازن نمیخوام آماده بخرم از این مدلهای کمجا چوب که یک طرف دیوار اتاق رو کمد میکنند تختشون هم جمع میشه ، میشه راهنماییم کنید هزینش چقدر میشه ضمنا" این کار ، کار کابینت کارهاست یا جای دیگه ای باید سفارش بدم ؟
2728
2738
سلام

سامی جون پنجره های ما کشویی معمولی هست آلومینیومی ........اگه بخوایم دو جداره بزاریم چه قدر خرابی داره و اینکه هزینه اش برای یک پنجره سه متر در یک و نیم متر پذیرایی و 2در 1/5 آشپزخانه تقریبا چقدر میشه؟

نکته مهم اینکه میشه توری برای پشه روی اون استفاده کرد؟

اندازه ها رو حدود شو گفتم......
سلام لی لی جون ممنون میخوام یه دیوار که 3*4 هست در واقع mdf کنم و یه تخت هم کنارش بزنم جنس خوب هم میخوام یه کار تمیز باشه حدودا" میشه بگی چقدر میشه ؟ میخوام ببینم آماده بصرفه تره یا بدم بسازن
2706