2410
2553
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491456 بازدید | 3236 پست
سلام
خانم پیو همه رو مشکی بزنید بهتره
خانم نسیم پارتیشن دو جداره سفارش بدید هم قشنگتره هم ایستایی بیشتری داره اگر دو جداره نزدید باید اصطلاحا گلدونی یا فلاورباکس بگذارید تا ایستایی داشته باشه
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست
سلام دوستان
این نقشه خونه ماست
و خودشون گفتند جای ماشین لباسشویی و ظرفشویی و گاز و یخچال حتما بای این جوری باشهه

حالا به نظرتون فضای بین ماشی لباسشویی و ظرفشویی رو از تو سالن باید در بزنم؟!!!!!!!!!!!!!

بعد جای یخچال روببینین تا گاز از این ناحیه هیچ استفاده ای نمیشه کرد اخه گاز داخله اگه بخوام بیام جلو حالت دالون میشه زشت میشه:(

اصلا کلا با اینکه گاز باید بره داخل مشکل دارم:(

خودم میخوام یخچال بره داخل گاز بیاد بیرون ولی هواکش هود اون طرفه
گریههههههههه

چیکار کنم؟
ایده ای ندارین؟
آپلود عکس
الا بذکر الله تطمین القلوب خدایا من نگرانم خودت همه چیز رو درست کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقای ورسا خیلی ممنون از جوابتون. و اما منظورتون از پارتیشن دو جداره چیه؟ یعنی با همون ورق ام دی اف چطوری منظورتونه؟ و اگر یک جذاره باشه گلدونی یعنی پایه هاش حالته گلدونی داشته باشه میبخشین من خیلی صفر کیلومترم و نفهمیدم منظورتونو میشه برام یکم زیر دیپلم توضیح بدین یا اگه عکسی هست برام بگذارین....
خیلی ممنون از این که وقت میگذارین
2720
سلام هدیه جون میشه تو جای وسایلت تغییراتی بدی ولی خوب هزینه هایی مثل لوله کشی اضافه میشه میتونی هزینه کنی اگه خواستی یه عکس از خود آشپزخونت بزار اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم
2714
سلام دوستان
من اینجا هر کمک، راهنمایی و مشاوره در حد توان و اطلاعاتم بتونم براتون انجام میدم ولی نمیتونم از این طریق کار سفارش بگیرم به نظر من اصولا تاپیک جای تبادل نظر و اطلاعاته
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست
سلام دوستان منم یه آشپزخونه دارم که توی کابینتاش موندم
اگه نظر بدین ممنون میشم
ام دی اف کرم و قهوه ای دوست دارم
دیوار مقابل اپن 3 متر و 60 سانته که جای اجاق گاز و سینکه
سمت راست 2وچپ متر و 40 سانت
یخچال دوقلو دارم که عرضشون باهم میشه 120
بنظرتون اگه ماشین ظرفشویی و لباسشویی رو زیر اپن بذارم خوب میشه؟
از آقای پیام و آقای ورسا خواهش میکنم برام یه طرحی بکش
مرسی
فرشته کوچولوی ما اول اسفند از آسمون به زمین نشست خداجون شکرت
مشکلی نداره اگه فضا اجازه بده میتونید بزنید ولی احتیاج به بنایی و لوله کشی داره اگه باز سازی کلی میخواهید بکنید ارزش داره.
خانم آنجل رنگ که سلیقه ایه از بابت طرح هم همه کار میشه کرد محدودیت ندارید شما یه عکس بذار که لوله کشیاتون توش معلوم باشه .
سلام.من صفحه قبل عکس آشپزخونه رو گذاشتم.امروز رفتم چندجا پرسیدم.میگفتن ام دی اف بهتر از هایگلاسه و ام دی اف رو متری 600 تا 650 بهم قیمت دادن البته با آرام بند و تاج و صفحه روش و دستگیره ساده.ده درصد کل مبلغ هم برای نصب.البته هنوز نیومدن برای اندازه گیری و طراحی.به نظرتون قیمتا مناسبه؟ما کرجیم.ضمنا یکی میگفت پایین ام دی اف بزنین و بالا هایگلاس که شیک میشه ولی فکر میکنم دو مدل خوب نشه.
2706