2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491750 بازدید | 3236 پست
مامان رام و راد این نظر شخصی منه که 50 میلیون قیمت خیلی بالاییه برای کابینت. برای همچین کابینتی خونه باید حداقل میلیاردی باشه! من اما حتی خونه میلیاردی هم داشتم بازم اینکارو نمیکردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام راستش خونه میلیاردی نه ولی همین حدوداست.البته اونش مهم نیست منم نظر شما رو دارم با این پول میتونم خیلی کارای دیگه واسه شیک شدن خونه کرد مثل تعویض مبلمان.من فقط میخواستم از کیفیت چوب در مقایسه با بقیه اونم تو شمال اطلاعات بگیرم.�
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
لام مهناز جون خوبی گلم
عزیزم من ترکیب رنگ سفید و کاپوچینو رو دادم برام بزنن به نظرم خوب میشه دیروز که رفتم برام اورده بود ولی هنوز نصب نشده تمام بشه حتما برات عکس میزارم ببینی راحتر تصمیم بگیری

راستی کدوم کابینت سازی دادی ؟

کلوبم بیا خانومی منتظرتیم

خدایا شکرت

2731
سلام
مامان رام و راد من متراژ اشپزخونه شما رو نمیدونم
ولی الان یک کار تو شهرستان دارم انجام میدم
اشپزخونه بزرگ حدود 20 تومن با سنگ کورین
چوب بخاطر اینکه کمتر کار میشه و دست توش کمتره گرونتره و اکثرا مدلاش همون سر ستون دار و کلاسیکه
اون به سلیقه شخصی خود شما برمیگرده
البته بگم که چوب هم در نود و نه درصد موارد بدنه هاش ام دی اف هست
الان بهترین کابینت ام دی اف با سنگ کورین متری 1200 درمیاد که در شهرستان هم حدود 20 درصد هزینه نصب بهش اضافه میشه

پانته ا جون
من کلا کارم طراحی و دیزاین داخلی شامل پارکت لمینیت کاغذ و کلیه کارهای چوب با بیس ام دی اف هست که همسرم کارگاه رو اداره میکنند
حالا در هر کدوم از زمینه ها خواستی در خدمتم

2738
سلام مامان رام و راد
مامانم تازه کابینت عوض کرده . یه کار ایتالیایی خریده که فوق العادست . فکر میکنم رو دستش تو ایران نیست در حال حاضر . البته قیمتشم نسبت به کارش خوب بود . اگه دوست داشتی ایمیل خودتو برام بفرست من عکسشو برات میل میکنم . parinazzz88@yahoo.com
موفق باشید
سلام لی لی جون
این بهترین کابینت که می گی چی هست؟ یه سوال دیگه شما ام دی اف با روکش پلی گلاس رو می شناسی ؟
به نظرت گلاس کرم رنگ با این ام دی افی که می گم ترکیب بشه خوب می شه؟
مرسی از راهنماییت
رژین گلم سلام
من همچنان منتظر طرح شما هستم. راستی من هم گلاس رو با یه مات خیلی دوست دارم ولی نمی دونم که ماتش چه رنگی باید باشه و چه طرحی که هم با گلاس شیری یا نسکافه ای جور دربیاد هم با صفحه روی کابینت. اگه نمونه اش رو کار کردی میشه برام ایمیل کنی لطفا
shahbazinooshin@yahoo.com
لی لی جان
شما هم رو همین ابعادی که دادم می تونین طراحی کنید
راستی اصلا میشه تو این فضا جزیره کار کرد یا نه
مرسی از زحمتی که می کشید
2706