2726
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491691 بازدید | 3236 پست
مهناز جان سفید گلاس با ونگه و یا سفید با مشکی فعلا خیلی تو بورسه و باید بگم که خیلی هم شیک میشه چون در هر صورت شما اگه های گلاس ونگه رو هم انتخاب کنی چون صفحه روی کابینت ترجیحا نباید گلاس باشه چون خیلی خیلی خط میوفته روش و زود از قشنگیش کاسته میشه بنابرین شما صفحه رو رو مجبورین یا مات کار کنین یا سنگ کورین و .... به نظر من همون سفید و ونگه عالیه اما سلیقه شخصی من اینه که نباید خیلی زیاد رنگ تیره بکار بره البته اگه اشپزخونتون کوچیک باشه و کم نور.
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام لیلی و رژین عزیز
ممنون از راهنماییاتون من کل تاپیک را خوندم
تا چند روز دیگه خونمونو خالی می کنن و بهمون تحویل می دن کابینت داره ولی من از رنگشون خوشم نیومده و می خوام دراشو عوض کنم و یک کم کار توش بکنم به احتمال زیاد کاشیاشم عوض کنم البته اونایی که بین کابینا قرار می گیره
می شه فقط کانتر اپن را سنگ کورین بذارم و بقیه کابینت روشون mdf باشه؟
چون کلا نی نی سایتیم دبش و اینکه خاطره خوبی از مغازه دارای سهروردی ندارم دوست دارم ان شا الله کابینتامو به دوستای نینی سایتیم سفارش بدم ولی خوب چون هیچکدوم از عکسا باز نیم شن من از سبک کاراتون بی خبرم
یه کمد هم برای اتاق خواب م یخوام از اینا که چای همه چیز را توش دراورده
از طرفی می خوام بدونم می شه کابینتامو که بدنش در حال حاضر وجود داره چند تاشو از این مدل خوشگلا دراورد عکساشو می ذارم تقریبا شبیه عکسایی که پریسا جون گذاشته
لی لی چون یه جا تو تاپیک عگس یکی از کاراتونو گذاشته بودین که کاشی کاری تو سقف بود و رابز گذاشته بودید و ... من که عکسش و ندیدم ولی خیلی دوست دارم از این کارا بکنم و اون قاب mdf که توش شیشه رنگی گذاشته بودن
خلاصه اگه تونستین جواب سوالامو بدین و نمونه کاراتون و عکس این کاشی کاری و شیشه رنگیو برام بفرستید
ممنون از رژین و لیلی
pantea1931.2010@gmail.com
2728
رژین جان ممنون بابیت راهنمایی های خوبت. نه ماشین لباسشوییم معمولیه. خوشحالم که امکانش هست توکار بشن.
راستش من دوست دارم به خاطر اینکه یخچالم سفیده قهوه ای رو با سفید ست کنم که دیدم حق با شماست اینجوری باید سفیدها رو گلاس کار کنم. مدلی که مد نظر منه رویه کابینتها هم سفیده. در اینصورت فکر کنم به مشکل بخورم که رویه ها هم گلاس باشن. آیا جنس دیگه ای هست که براق ولی مقاومتر باشه برای رویه کابینتها.
مهناز جان جالبه منم میخوام همینکارو بکنم ولی من اپن رو تیره و رویه اش سفید میخوام کار کنم. اگر قسمت سفید گلاس باشه نمیخوام پایینها بیفته که خش دار نشه. اما یکی دو مدل هم دیدم که هردوی بالا و پایین رو ترکیبی میزنن اونم به نظرم بد نیست. نمیتونم تصمیم بگیرم اصلا.
متاسفانه کابینت سازهای اینجا طراحی هم ندارن آدم یه چیزی دستش بیاد و منم نگرانم آخرش هم خوب نشه و نتونم منظورم رو به کابینت ساز برسونم. یا اون چیزی رو که میخواد به ما! طراحی کارو راحت میکنه. رژین جان این امکان هست که من عکسی از آشپزخانه با ابعادش برای شما ارسال کنم و با پرداخت هزینه برام طراحی کنید؟ آیا اینکار عملیه که بعدا کابینت ساز ما از روی اون کار بکنه؟
در خصوص ادرس و شماره تلفن که دوستان از من و لی لی خواستن تو صفحات قبلی بچه ها گرفتن هست فقط شماره همسرم رو یکبار دیگه مینویسم.09124895327 روحانی و اگه خواستین به ایمیل من هم میتونین میل کنین.
پانت آ جان بستگی به این داره که ایا باکس هایی که در حال حاضر وجود داره سایزش بخوره به طرحی که الان میخواین یا نه؟ مثلا اگه مدل جدید که من نمیدونم دقیقا چی مد نظرتونه با باکس های قدیمی هم خونی نداشته باشه خوب نمیشه.همه چی بستگی به این داره که خونه دیده شه.
در مورد میز هم اگه میز قرار گرفته بشه رو ی اپن دیگه نیاز به میز تو اشپزخونه نیست .
افرا جان رویه های گلاس هست از همه رنگ اما من توصیه نمیکنم چون خونه ما ایرانی ها پر از رفت و امد و اشپزخونه دایم توش اشپزی میشه بنابراین زود خط و خش بر میداره و ضمنا اینو فراموش کردم بگم اگه بخواین ماشین لباسشویی و ظرفشویی تو کار بشه تنها مشکلش اینه که صفحه فابریک نمیشه واسه رویه کابینت کار کرد و باید از صفحات دوبل شده استفاده کرد که قبلا توضیحاتش رو دادیم منو لیلی اما خوب خیلی ها اصرار دارن و خودشون میخوان و خوب حرفی توش نیست.
رویه کابینتی که براق باشه اما های گلاس نباشه من اطلاعاتی ندارم نسبت بهش از همسرم میپرسم اما میشه از اچ پی ال استفاده کنین که قطرش بیشتره و اگه سفیدش رو انتخاب کنین تقریبا شبیه صفحه کورین میشه
2706