2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491757 بازدید | 3236 پست
ممنون از اینکه جواب دادید. اون قطعه پلاستیکی ضربه گیر هم مارک بلوم هست و فکر میکنم دونه ای پنج هزار تومنه. سوالم اینه که خوبه لولا ساده مارک بلوم با این قطعه بلوم استفاده بشه .یا اینکه لولای ارام بند معمولی که همه جا استفاده میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی آقای ورسا.
راستی من دوست دارم روی کانترم یه حالت میز کوچولوی 2-3 نفره داشته باشم برای صرف صبحونه یا ناهار خودمونی....
به نظرتون این طرح بد میشه؟ یعنی کابینتای زیر اپن رو کمتر از 70 سانت بگیریم و 55 بگیریمشون امکانپذیر هست؟
چون یه کم استفاده از کابینتای اون قسمت سخت میشه میتونم وسایلی که زیاد ازشون استفاده نمی کنم رو اونجا بزارم.
آخه از این صندلیای مخصوص اپن خوشم نمیاد و باهاشون راحت نیستم. میخوام صندلی معمولی بزارم.
میشه؟ یا طرح دیگه ای دارین برای این کار؟
آپلود عکس کوچولوهای فارسی
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....
2728
سلام
اینجوری خیلی قشنگتره ولی کاربردی نیست چون 55 برای میز ناهارخوری کمه و استانداردش 80 سانته یه صندلی معمولی محل نشیمنیش روی ارتفاع 55 هست
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست
سلام ..
اقای ورسا..اقا پیام و همه کسایی که سر رشته دارید ممنون میشم اگه کمکم کنید
واقعا دیگه خسته شدم بس که دنبال طرح بودم....ممنون میشم این تاپیک رو بخونیذد وهمین جا بهم جواب بدید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=444662
سلام مامان طناز پلانی که فرستادی کاربردی نیست تو آشپز خونه جای یه سری وسایل دست ما نیست مثلا سینک و لباشویی و ظرفشویی حتما باید ورودی و خروجی آب داشته باشن که تو پلان شما اصلا جاشون معلوم نیست یا جای گاز بستگی به جای لوله گاز داره اگه پکیج یا ابگرمکن دارید تو آشپز خونه باید جاشو معلوم کنید حتی یخچالهای جدید هم لوله اب دارن شما اگه میتونی یه نقشه دستی از پلان آشپز خونتون بکش که جای لوله ها توی اون معلوم باشه یعنی از یه طرف دیوار متر کن و با فلش جاشو مشخص کن همینطور اندازه دیوارتونو بنویسید اگه میتونی یه عکس هم بذار
2738
سلام اقا پیام...راستش چون لوله کشی و برق کشی ساختمون دارن عوض میکنن دستمون بازه فکر میکنم.....واس همین مشکلی نداریم...البته گاز کشی نداریم...خوب هنو استان محرومیم و گاز کشی در کار نیست خوب....
خوب اندازه دیوار ها رو هم تو نقشه اون تاپیک نوشتم ...راستش واقعاااااااااااااا شرمنده ام...فعلا امکان عکس گذاشتن و ندارم....میدونم درخواستم خیلی زیاده اما خوب اگه بشه کمکم کنی خیلی عالی میشه....
لطف میکنید آدرس یه سایتو بزارین که عکسای خارجی از مدل کابینت داشته باشه؟
من از این کابینتای روتین دوس ندارم که همه دارن
میخوام متفاوت و خاص باشه
کسی هست راهنماییم کنه لطفا؟
اگه نگرانی چرا توکل نمیکنی ...اگه توکل کردی چرا نگرانی؟!!
سلام
عکسهای خارجی برای خونه های خارجیه
توی ایران گاز و یخچال و ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و .... باعث میشه نشه اون عکسها رو پیاده کرد مگر اینکه آشپزخانه اونقدر بزرگ باشه که دو قسمتش کنید یه قسمت بشه قسمت کاربردی یعنی مطبخ! و یه قسمت بشه قسمت نمایشی
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست
2706