2737
2739
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491753 بازدید | 3236 پست
سلام ..ممنون میشم بگین:
1. درحال حاضر چه نوع جنس و رنگی بیشتر مده ؟دوستم میگفت جنسای براق که روش طراحی دارن..من مبتدی ام نمیدونم منظورش هایگلاسه یا چیز دیگه.

2.دوستان بعضی جاها اسم گلاس آورده بودن با هایگلاس فرق میکنه؟

3.رنگ ونگه و ...چیه؟با توجه به اینکه پرده های آشپزخونه ام قهوه ای-نقره ایه چه رنگایی قشنگ میشه.مثلا نقره ای هم تو کارهاتون دارین؟اگه آره،اسم شرکتیش چی میشه و آیا خوب درمیاد یا مد هست؟

4.ما منزلمون شهریاره با کارگاه شما(فرمودید ماهدشت) چقدرفاصله داره؟ اینجام میاین قیمتگذاری کنین و اگه آره ، هزینه رفت و آمدتون اگه از اینجا دورباشین محاسبه میشه؟

5. cnc چیه؟اون قشنگتر درمیاد یا هایگلاس؟ نمیخوام خیلی گرون تموم شه برام .درعین حال ساده و شیک باشه.

ممنون میشم به همه سوالام جواب بدین..ببخشید اگه خنده داره سوالام.من زیاد سر در نمیارم!
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
سلام
1. کابینت چیزی نیست که بشه اونو سالی یکبار عوض کرد برای همین بهترین رنگ رنگیه که همیشه مد باشه
2.منظورشون همون هایگلاسه
3.ونگه همون قهوه ای پر رنگه با خطوط مایل به مشکی. توی رنگ چوبها به نقره ای میگن سیلور. نمونه رنگها رو میتونید توی سایت ورساچوب ببینید
4.
5. نمونه سی ان سی هم توی همون سایت قسمت کابینت روکش پی وی سی هست
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام .من شنیدم کابینتای سی ان سی بعد از یک مدت ورق های روش ور میاد و جدا میشه درسته؟
راستش ما درای اتاقمون از همین جنسه و داره این مشکل بعد از یک سال پیش میاد.
ویک سوال من می خوام کابینت ام دی اف اتریش کار کنم چه رنگی مده و زیباست تو کارای اتریش؟
یک سوال کابینت ساز ما اتریش رو متری ششصد و هشتاد بالولای بلوم گفته فقط من دقت کردم خود لولا سادست و ارام بند نیست ولی یه قطعه پلاستیکی که استوانه ای شکله و جلوی ضربه رو میگیره تو بدنه کابینت کار کرده بود.حالا سوالم اینه که به نظرتون لولای ارام بند معمولی که همه کار میکنن خوبه یا این مدل که بالا توضیح دادم و تفاوت قیمتشون؟
ممنون .
2731
اونی که بهتون گفته نیست ولی آرام بسته میشه
باید ببینید جنس اون قطعه چیه تا قیمتش معلوم بشه اونا از 1000 داره تا 3.5 و لولای آرام هم از 2500 داره تا 15000
بهتر اینه که خود لولا آرام بند باشه و همه لولاهای هر در آرام بند باشه نه اینکه یکیش معمولی باشه و یکیش آرام بند
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست
1)نازنین خانم راه حل که داره ولی خوب بستگی داره که اولا رنگ کابینتاتون چی باشه اگه من با رنگای موجود تو کارگاهه من همخوانی داشته باشه و آدرستون هم زیاد دور نباشه انجام میدم براتون ، باید کارتون رو ببینم اگه میشه یه عکس بذارین شاید مجبور باشین برای اینکه صفحتون یه تیکه از اب در بیاد کل صفحتون رو عوض کنید
2)آره هایگلاس همون گلاسه که به خاطر شفافیتش که مثل شیشه میمونه این اسمو روش گذاشتن-در مورده رنگ درسته که رنگ باید جدید و به روز باشه ولی بستگی به فضای آشپز خونتون هم داره اینکه نورگیراش کم باشه یا زیاد و رنگ کاشیاتون حتی طرح و رنگ کلی دکوراسیون خونتون - ونگه جزو دسته رنگای تیره به حساب میاد و الان زیاد مد نیست -در مورده cnc هم خوب و بد داره شرکتی که این کارو میکنه باید مطمئن باشه متاسفانه تحریمها از این بابت خیلی به ما ضربه زده بعضا از مواد بی کیفیت استفاده میکنن-تا شهریار فاصلمون زیاد هم نیست مشکلی نیست در مورده هزینه هم که ما یه هزینه 10%حمل ونصب داریم که از همه میگیریم آخر کار.
3) در مورده قیمت کار اطریش که بستگی به کارش داره در مورده لولا آرام بند هم من خودم از مارک فینیکس استفاده میکنم قیمتش حدود 3500 تومنه و کیفیتش قابل قبوله در کل شاید تو کل کارتون حدود 100تا 150تومن اختلاف آرام بند باشه که متری حدود 15-16 تومن میشه
سلام اقای ورسا و اقای پیام
ممنون میشم منم راهنمایی کنین. من کابینتامو انتخاب کردم agt هایگلاس ترک و قرارداد بستم اما حالا هر رنگی انتخاب می کنم کابینت سازم بعد یه روز میگه استعلام گرفتم شرکت اینا رو نداره.. واقعا موندم چیکار کنم.
مثلا میخواستم این دوتا کد رو از سمپل های agt کار کنم. که میگه نداره و بارش شاید خرداد برسه و الان تو ایران موجود نیست!!!!
HG BEYAZ SARMASIK 644

HG ALTIN SARMASIK 648
که حتما اشنایی دارین همون طلایی و سفید طرحدار هستن که توی سمپل های agt هستش. اگه موجود هستش به من بگین و راهنمایی ام کنین که چیکار کنم که کابینت سازم همینارو که میخوام برام استفاده کنه در ضمن من حتما حتما تا اخر ماه باید کاراشپزخونه ام تموم شده باشه و نمیتونم منتظر خرداد بمونم
مممنومممممممم
2738

آقای ورسا یادتونه برای انتخاب رنگ صفحه ازتون راهنمایی خواستم و شما مشکی خط دارو بهم پیشنهاد کردین؟
این رنگو:
http://products-of-wood-128.blogfa.com/1391/07
اما کابینت سازمون نداشت و قرار شد صفحه رو به رنگ کف آشپزخونه که شکلاتیه بزنه. اما هرچی فکر می کنم به نظرم شکلاتی به کابینت لارکس سفید و سیاه نمیاد و چند رنگه میشه..........
شما میدونین این مشکی خط دار مال چه شرکتیه؟ که اسم شرکتشو به کابینت سازمون بدم تا هرجور شده برام گیر بیاره.
مرسی.
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....
بانومی زمستان خودت به نمایندگی agt زنگ بزن بپرس

www.coriansazeh.ir
برای دیدن نمونه کابینت های اجرایی و روشویی های سرویس بهداشتی میتونید به این لینک برید دوستای خوبم: http://coriansazeh.ir/index.php
بانوی زمستان بزار برات فردا میگردم میزارم اینجا عزیزم
برای دیدن نمونه کابینت های اجرایی و روشویی های سرویس بهداشتی میتونید به این لینک برید دوستای خوبم: http://coriansazeh.ir/index.php
2706