2726
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491691 بازدید | 3236 پست
کسی درمورد فر توکاروگاز رومیزی و هود همگی سیلور میتونه کمکم کنه چه مارکی بگیرم خیلی گیج شدم

از چند تافروشنده پرسیدم همگی میگفتن ایرانیا همگی مونتاژ هستن وکیفیت خوبی دارن خارجیهام که به خاطر ارز افتضاح

قیمتشون

چه مارکی خوبه؟کن مکث اخوان استیل البرز؟کسی از بین اینا چیزی گرفته؟ازکدومش راضی هستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خودشه گفتم خوبیش اینه که یه تیکش تنوع طرح ورنگ هم داره درواقع هایگلاس جذابیتش رو درخشندگیشه و کارای cncبیشتر رو سه بعدی بودن و عمق دار بودن کاراشه در مورد شرایطم شما نصف مبلغ و چک 2 الی 3 ماهه بدین نصفش نقد از لحاظ قیمتیم میتونید قیمتهامو استعلام کنید.
خانمی هم برای مهر ماه کابینت میخواین الان وضعیت ما طوریه که هر روز استعلام قیمت میکنیم تا قیمت روز جنسهارو پیدا کنیم تا مهر که خیلی مونده در مورده کلاسیک دو تا تکنیک داریم 1)طرح کلاسیک که از همون روش cncو وکیوم استفاده میشه 2)واقعا کلاسیک که با چوب ساخته میشه و بعد رنگ میشه اونم باز بستگی به چوبش داره اگه چوب روسی باشه یه قیمت اگه چوب راش باشه یه قیمت دیگه اگه چوب گردو باشه که دیگه قیمت نداره
کن ومکث یه زمانی خوب بودن ولی الان با بقیه تو یه رده هستن من خودم بیشتر اخوان و استیل البرز کار میکنم اگه توضیحاتم در مورده کار کلاسیک کمه بیشتر بگم
من تمام ام دی اف ایرانی رو 380 و تمام ام دی اف ترک رو 400 میزنم با لولا آرام بند و یراق باکیفیت
2728
سلام
من میخوام هود لتو ترکیه ای سنسور دار بخرم خوبه آیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
اعتماد مثل کاغــذه … که اگه مچاله شد ،

هر چقدر هم صافش کنى محاله به حالت اولــش برگرده
سلام
لتو خوبه ولی همه اش ترک نیست و یه قسمتهاییش چینه ولی جنس خوبیه
هودکن هم خوبه شاید دربهاش شل شده یا یه سرویس کوچیک میخواد تا مثل اولش بشه
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست
هود هایی که پره هاشون پلاستیکیه بعد یه مدت که حرارت بهشون میخوره اون پره ها تاب برمیداره و موقع چرخیدن لنگ میشه و صداش چند برابر میشه شاید اشکال هودتون همین باشه .
من هودهای بلونه رو ترجیح میدم میگن ایتالیایه ولی به نظرم مشترکه با چین ولی قیمتاش نسبتا مناسب و کیفیتش خوبه
من خودم کارای cncرو متری 800 میزنم میشه قیمتش رو پایین آورد ولی اگه قرار باشه کار cnc ارزون بزنید همون mdf بزنید بهتره.
پشت کابینت رو معمولا شیار میزنن و به اصطلاح ما 3میل میندازن چون 16 میل برای پشت سنگینه .این 3 میل باعث میشه کار حالت گونیا شو حفظ کنه البته همه این 3 میلو میندازن ولی برای بدنه سینک بعضیا خودشونو راحت میکنن و اصلا هیچی نمیذارن تاکید کنید اگه بدنه سینک pvc بود 3میلشم pvcباشه
سلام آقای پیام یه سوال داشتم .
تو اشپزخونه ما جای ماشین ظرفشویی در نظر گرفته نشده.من ماشین ظرفشویی خارج از کابینت و در کنار اجاق گاز گذاشتم.مشکل اینه که خیلی ظاهر اشپزخونه رو خراب کرده. چون ماشین لباسشویی داخل کابینت ولی ماشین ظرفشویی بیرون و به شکل بدی قرار گرفته.خواستم که روی ماشین ظرفشویی یه صفحه ام دی اف از خود رنگ کابینت گذاشته بشه.اما متاسفانه دوطرف ماشین ظرفشویی ازاد و چیزی نیست که به عنوان نگهدارنده برای صفحه عمل کنه. باید چجوری گذاشته بشه. و اینکه شما این کار انجام میدید؟؟؟
و سوال دیگ ام اینه که شما فقط تو کار کابینت هستید؟ و چیزای دیگ مثل میز تی وی یا میز وسط و... درست نمیکنید؟
2706