2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491757 بازدید | 3236 پست
ممنون که جواب دادید.
سقف ۲۶۰ و اینکه نسبت به۷۰دوبرار میشه یعنی چی؟کابینت هوایی که نوده و یک سوم حساب میشه حالا اگه ۱۱۰بشه چه طور حساب میشه؟
و اینکه یک دیوار ۳/۵متری داریم که روبروی اپن هست و از پذیرایی دید داره اگه کابینت هار ۱۱۰بگیریم چه طوره؟
و اینکه برای یک فضایی به عرض شصت و عمق نهایت بیست از زمین تا بالای کابینت هوایی می خوام دکور داشته باشم به نطرتون از زمین شروع شه خوبه و اینکه چه مدلی بدم ویترین شیشه ای یا طبقه و اگه مدلی دارید راهنمایی کنید .ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقای ورسای محترم
من بازم سوال برام پیش اومد.البته قبلا به نوعی یکیشونو پرسیده بودم اما درست متوجه نشدم.قبلا از لطفی که میکنید سپاسگزاری میکنم.
1.کمد دیواری جا رختخوابی جنس ملامین متری 130 و ام دی اف متری 160.و کمد لباس با عمق 30 متری 160 و به ازائ هر 10 سانت که به عمق اضافه بشه 15 تومان روی قیمت میره.این قیمت را کابینت ساز ما داده میخواستم ببینم خوبه ؟منصفانه است ؟و با این قیمت به نظرتون احتمالا جنس خوب کار میکنه؟
2.کابینت هوایی 70 بهتره یا 90؟اختلاف قیمت 70 و 90 را به ما گفت متری 40 تومان.درست گفته؟کم نیست؟
3.اون فرمولی که دادین واسه محاسبه قیمت کمد دیواری میشه خودتون اینجا یه نمونه محاسبه اش را بنویسید؟
مثلا کمد با عرض 2 متر و ارتفاع 2.60 را همینجا محاسبه اش را بنویسید لطفا.
ممنونم
من بالاخره واسه کابینت درها رو طرح مالدیو پاک چوب و نوار pvc رو ونگه انتخاب کردم
واسه درها اگه مالدیو که روشنه رو با ونگه ترکیب کنیم خوب میشه واسه کمد ها چطور ترکیبی خوب میشه یا تک رنگ باشه وفقط pvc ها فرق کنه؟
واسه کمد دیواری هم طرح پین کاستامونو و pvc ونگه رو انتخاب کردم
میشه لطفا نظر بدین به خدا دیگه مخم کار نمیکنه
یه سوال آقای ورسا اون قیمتی که واسه کمد دیواری بود چقدر بود و عمق کمد چقدره و طبقه داشته باشه یا نه ؟ممنون میشم جواب بدین...
2731
سلام
کمد دیواری تا عمق 60 یا 70 توی روستای ما و روستاهای اطراف اینجوری حساب میشه شاید دیگران یه جور دیگه حساب کنن
(ارتفاع تقسیم بر 0.7) * (عرض) * 270

برای مثال اون کمد با عرض 2 و ارتفاع 2.6 حدودا میشه دو میلیون

درب ریلی کشویی باشه یا تموم این کمد از کشو تشکیل شده باشه یا آینه و میز توالت و کشوی لباس و لوله رگال و دستگیره استیل و لولا آرام بند و بدنه ام دی اف و درب ام دی اف و ریل سه تکه ساچمه ای و طبقه و جای لباس و جای رختخواب و انباری بالای کمد و قفل سوییچی و ..... هرچی مشتری بخواد با همین قیمت هست و تبصره مبصره نداره
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست
کابینت هم اگر متری 100 تومن باشه زمینی میشه 60 تومن دیواری ارتفاع 70 میشه متری 40 تومن
حالا اگه ارتفاع دیواری بشه 90 فقط هر متر دیواری با ارتفاع 90 رو باید متراژش رو ضرب در 1.5 کنید بعد ضربدر اون متری 40 تومنه
2738
رنگهای روشن با نوار مخالف خیلی خوب میشه
کمد دیواری هم میتونید تیره بزنید مثلا گردویی با نوار همرنگ ولی اگه رنگ روشن زدید باز هم نوارش تیره تر باشه بهتره
ون قسمت های پایین کابینت رو به جز جای ماشین لباسشویی و ظرفشویی گفت سرامیک کار به اندازه 15 سانت اومد بالاتر یعنی اون تیکه ها بالا تر از بقیه جاهاست

کابینت های روی کابینت های بالا رو هم فقط چهار چوب زد در های نزدیک سقف رو میگم ها

برای مامان جونم خوب بود
البته اگه خونه من بود کلی ایده و طرح داشتم برای اجرا:)))))

آپلود عکس رایگان و دائمی
الا بذکر الله تطمین القلوب خدایا من نگرانم خودت همه چیز رو درست کن
حورا جون نمیدونم چطوری عکس بزارم ولی تو این لینک که بری اسمش مالدیو هستش تو قسمت ورق 16 میل ملامینه برو نوار pvc هم ونگه در ضمن ممنون میشم نظرت رو هم بگی
http://www.azinchoob.com/
2706