2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491750 بازدید | 3236 پست
آقای ورسا شما فرمودین فرمول محاسبه فیمت کمد دیواری:
عرض ضربدر ارتفاع ضربدر 250 تا 300 هستش.یعنی کمدی به ارتفاع 2.60 و عرض 2 متر چطوری محاسبه میشه؟عددی که بدست میاد 4 رقمیه.من متوجه نشدم.میشه یه توضیح دیگه بدین لطفا؟
کابینت سازی که قراره کارهای ما را انجام بده گفت کمد رختخواب با جنس ملامین متری 130 و با mdfمتری 160 میشه.
کمد لباس هم که طبقه بندی داره تا عمق 30 سانت متری 160 .به ازائ هر 10 سانتی که به عمقش اضافه میشه 10 تومان افزایش قیمت داره.
میخواستم ببینم قیمتش چقدر منصفانه است؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
همه با هم به ترتیب !!
سینک روکار کاراییش بیشتره و سینک توکار زیباییش
ام دی اف برجسته کمتر خط و خش می افته
صفحه شرکتی روکشش یکپارچه روش پرس میشه مثل این
http://www.telkachoob.com/UploadedPictures/ProductsPictures/84479aa4-1e3f-4512-b2b0-33404600c99e.jpg
ولی صفحه دوبل لبه هاش نوار پی وی سی میشه مثل این
http://www.farpajouh.ir/uploads/images/surface/DSCF0163-1.jpg
پاک چوب بد نیست ولی بهتر از اونم هست مثل درخت سبز
لولا آرام بند بهتر از معمولیه
ترکیب رنگ سلیقه ایه و نمیشه زیاد نظر داد ولی رنگهای روشن بهترن و البته مد تر
شرکت کاستامانو ترکه و خوبه
الان توی بازار هرکی بگه لترون یا ملامینه یه منظور رو میرسونه ولی دراصل با هم فرق دارن
ونگه برای درب کابینت زیاد مناسب نیست
قیمت کابینت رو نمیشه گفت چنده باید کابینت کارِتون بیاد و کاررو ببینه تا قیمت واقعی رو بهتون بده غیر از این باشه قیمت پرته
قیمت کمد دیواری که من دادم تمام ام دی افه یعنی لباس یا رختخواب یا ... هیچ تماسی با دیوار ندارن و کمد دیواری بصورت چند کمد جدا از هم ساخته میشه و نهایتا به هم وصل میشن محدودیتی هم توی عمق و طرح اون نیست
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست
2731
اقای ورسا پ
میشه به من هم کمک کنید
من در انتخاب رنگ مشکل دارم
رنگ روشن میخام
اما نمی دونم چی کار کنیم

گلاس خیلی گرون در میاد
من دلم گلاس سفید میخاد اما میگن گلاس خش میفته خراب میشه و خوب پاک نمی شه
اگه بخام گلاس نباشه چه رنگی خوبه
از قهوه ای و کرم و تیره بدم میاد
میشه لطف کنید چند ترکیب رنگ بگین و عکس بزارید اگه میهش ممنون میشم
انواع زیورآلات دستساز آدرس اینستاگرام nardaneh.handmade
2738
سلام
انتخاب رنگ سلیقه ایه رنگ روشن هم لارکس خوبه اگه خواستید نمونه عکس توی سایت www.versachoob.com

برای دوبلکس سعی کنید اون طبقه که پذیرایی توشه رو شیک و نمایشگاهی کار کنید و طبقه دیگه رو کاربردی
سلام اگه کابینت هوایی تا سقف بره هزینش چه طوری حساب میشه؟حدود۱۲۰ سانت و ایا اصلاخوبه چنین کاری کرد واگه اشپزخانه فقط یه نورگیر از پاسیو داشته باشه کابینت تیره در حد رنگ چوب بزنیم ولی روی نورپردازی کار کنیم خوب میشه مثلا توی سقف از این چراغ های ال ای دی به تعداد زیاد کارشه؟
سلام
تاسقف نره بهتره
نسبت به ارتفاع 70 دوبرابر حساب میشه یعنی هر یک مترش دو متر جساب میشه (معمولا)
از گردویی تیره تر نباشه خوبه
منزل مامانم فاصله ی کابینتهای بالا تا سقف را کابینت ساز فقط یه چهار چوب به سقف زد و در گذاشت
به نظر من خوب شد
اما تاکید کرد که خیلی سنگین نشه و .......
رفتم خانه مامانم عکس میزارم
الا بذکر الله تطمین القلوب خدایا من نگرانم خودت همه چیز رو درست کن
باسلام به جناب ورسا و دوستان دیگه ممنونم اگه کمک کنید.

خودم در مورد کابینت انقدر که فکر کردم دیگه مخم هنگ کرده.

اشپزخونه کوچیکی داریم که ابعادش 2.5در 3.5متره.و پنجره هم نداره و سه طرفش دیوار خورده!

میخوام رنگ روشن بزنم.سفید! اما توانایی بودجمون به انتخاب رنگ سفید گلاس نمیرسه مجبورم لارکس کار کنم.بنظرتون قشنگ میشه یانه؟؟اخه میگن سفید مات خیلی شیک نمیشه؟درسته؟

سوال بعدی در مورد اپنه....میخوام بیرون اپن رو به پذیرایی یه صفحه کار کنم به عنوان میز ناهارخوری حساب شه.

طرح خاصی دارید برای نمونه؟؟؟

ممنون.
شکرت خداجون
سلام
لارکس برای اونجا خیلی مناسبه میتونید رنگ نوارها و صفحه و تاج رو ونگه یا آبنوس بزنید خوب مبشه
توی سایتمون چندتا نمونه داریم
2706