2703
2553
سلام به همه دوستان
از اونجایی که درمورد گیاهان دارویی صحبتهای ضد و نقیض زیاده میخوام هرکی واقعا از این نوع طب نتیجه گرفته تجربوشو دراختیار بقیه بذاره. درضمن از حسنیجونم که خیلی خوب و با انرژی به بقیه کمک می کنه تشکر میکنم
از تجربه خودم براتون بگم من در حدود یکماه پیش برای آمادگی بارداری رفتم و آزمایش خونم نشون داد که تیروئیدم پرکاره (T4=14) یک هفته بعد حجامت سبک خورشیدی کردم و یکهفته بعد از حجامت به مدت 5 روز چشوم و تخم شاهی خوردم بعد از یکماه آزمایش خون دادم و نتیجه اون بود T4=11.9و خدارو شکر نیازی به هیچ داروی شیمیایی هم نبود. این در حالیکه با یه سرچ ساده توی اینترنت می تونین متوجه بشین که عوارض داروهای تیروئید چقدر زیاده.
مهسا جان مرسی که این تاپیک را باز کردی
من شوهرم کم تحرکی اسپرم داره و الان حدود یک ماه است که هر شب قرص آفرودیت (گیاهی)و سینجینگ بعلاوه قرصهای زینک و E و مولتی ویتامین و ویتامین C میخوره + الیوان شیر و دوقاشق عسل (البته بعضی از روزها) که قراره چهارشنبه دوباره آز اسپرم بدهد . البته این را هم بگویم خدارا شکر واریکوسل ندارد.
بعد از گرفتن نتیجه آزمایش نتیجه و اثربخشی این داروها را برایتان خواهم گفت.

البته من خودم هم چند وقتی هر روز دم کرده رازیانه می خوردم که الان دیگه نمی خورم چون اول باید مشکل همسرم حل می شد.
خوشحال می شوم تجارب دوستان را هم بشنوم.
Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مهسا جان ممنون از تاپیکی که باز کردی من مواردی رو که یادم هست رو برات مینویسم
پسر بچه 5 ساله ایکه از دو سالگی بیماری دفع پروتئین از کلیه رو داشت با استفاده از چند عرق گیاهی و رژیم غذایی درمان شد(توسط یک عطار در قم)
دختر جوانی که دچار بیماری ام اس بود و با روش آقای خدادای درمان شد
همکارم که قند خون داشت و با داروهای گیاهی درمان شدند
مشکل معده درد شدید که چند سال خودم با آن درگیر بودم و فقط با گیاهان دارویی و رژیم سالم غذایی درمان شد
مشکل رحمی خواهر شوهرم که با چند نوع عرق درمان شد
و ....................................................................
سلام تسنیم جان
منم مشکل معده دارم به شدت
چند وقت پیش رفتم مشهد ترقبه یه داروی گیاهی به اسم حکمت دارو بود کلی عرقیات و غیره بهم داد حدود 3 ماه طول کشید و من استفاده کردم
اما متاسفانه تاثیری نداشت و من همچنان معده درد دارم
مریم ناز جان گلی جان و تسنیم جان مرسی از حضورتون عزیزای من حتما به این تاپیک سر بزنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&PageNumber=301 و با حسنی و بلفی مشورت کنین
ولی مریم ناز جان تا جایی که من می دونم چشوم و تخم شاهی _ یک قاشق چایخوری اونو باید بکوبی و ربع ساعت قبل از استفاده بذاری توی یک کم آب خیس بخوره) و عرق بولاغ اوتی(شاهی) در کل تنظیم کننده تیروئید هستند.
یه سری هم به سایت www.ravazadeh.com بزن اونجاهم شاید جوابی پیدا کنی.
گلی جونم شمام به تاپیک بالا سر بزن و دقیق بگو تاریخچه معده دردت چیه؟
مریم ناز جان دعا میکنم نتیجه مثبتو و خوبی بگیرین
2714
مرسی مهسا جان
امیدوارم به حق این ماه عزیز همه مریضها شفا پیدا کنند .
من که متاسفانه امروز پریود شدم . راضیم به رضای او و توکل بر خودش که درمان همه نیز به دست اوست.

باز هم مرسی از همه دوستان . خواهشاً تجاربی را که بصورت عملی جواب گرفته اید بنویسید.
Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
گلی خانم اول باید ببینی دقیقا مشکل معدت چیه ورم معده؟ زخم معده ؟ معده پر نفخ ؟ معده عصبی؟ بعد با توجه به اون به حل مشکلت برسی البته یه سری توصیه هایی در مورد نحوه غذا خوردن هست که با اینکه ساده هستند خیلی موثرند مثل اینکه وسط غذا آب و مایعات مصرف نشه (کلا نیم ساعت قبل و دو ساعت بعد از غذا مجاز به خوردن آب) سالاد را به هیچ عنوان همراه با غذا نخورید و کلا غذاهای پخته و خام با هم مصرف نشن نوشابه و چای رو کاملا بذاری کنار غذاهای تند مصرف نکنی سعی کنی در روز بیشتر از یک وعده غذای پخته استفاده نکنی
یک مورد هم که من ازش معجزه دیدم شربت عسله(یک ق غ عسل یک لیوان آب چند قطره لیمو ترش تازه حسابی خنک بشن و آروم آروم بصورت مکیدن میل کنی) واقعا درد معد رو تسکین میده البته در مورد داروها هم میتونی با توجه به نوع معده دردت از حسنی جون (استاد اعظم)تو تاپیک مزاج شناسی کمک بگیری
سلام

مرسی مهسا جان بابت این تاپیک ...

شفا دست خداست ... و من و نه هیچ کس دیگه نمیتونیم صددرصد تضمین کننده باشیم ... ما وسیله ایم ... اگر خدا بخواد شفا میده ...

پدرشوهر من قندخون داشت با هندونه ابوجهل و خوردن اسفند خوب شد ...

خودم قبل از آشنایی با طب سنتی مشکل زخم اثنی عشر داشتم و ورم معده شدید شکر خدا با رعایت اصول تغذیه ای مثل نخوردن چای و ماست و ترشی و میوه های کال و شیرینی قنادی و شیر و قهوه و کلا غذاهای ممنوعه و خوردن عسل و موم عسل و زنجبیل و جوشونده چوب دارچین و غذاهای متعادل خوب شدم ...

یبوست هم خیلیا داشتن و با رعایت اصول درست خوب شدن ...

انگل روده هم درمانهای خوب و قطعی داره ...

همونطور که مهسا گفت تیروئید هم درمان خوب و قطعی داره ...

کم خونی و کمبود آهن هم با رعایت اصول تغذیه به راحتی قابل حله ...

تنظیم پریودی و رفع مشکل کسانیکه با آمپول پریود میشن ( مریم گلی عزیز در این سایت از جمله کسانیه که برای بار اول پس از اسالها خودش بدون آمپول پریود شد ) امکان پذیره ...

ودرمان خیلی از مشکلات دیگه امکان پذیره ...

امیدوارم خدا هممونوشفا بده ...

سلام منم دچار عفونت قارچی واژینال بودم بعد از یک سال مصرف بیهوده ی قرص و پماد با یک ماه استفاده از داروهای گیاهی مثل عرق بومادران.بابونه .آویشن وانیسون برطرف شد و تنبلی تخمدانم هم به دارو گیاهی جواب داد شیره توت . عرق رازیانه و زنیان که به لطف خدا الان تو هفته ی 6 بارداریم رو میگذرونم
2706