2733
2739
دخترم 2 ماهشه و شکمش دیر به دیر کار میکنه حالا باید چی کار کنم یا از چه چیزی استفاده کنم (دارویی و گیاهی ) که شکمش کار کنه آخه خیلی اذیت میشه طفلی
لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه
ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الی جان
کلا بچه ها تا چند ماه اینطوری هستندکه یا روزی 7 بار شکمشون کار میکنه یا تا 7 روز فقط یکبار !
اصلا نگران نباش. اگر پی پی ش خیلی سفت نیست و موقع دفع اذیتش نمیکنه خودتو ناراحت نکن.
ولی میتونی بهش شربت انجیر هم بدی. خیلی خوبه. بری داروخانه میدن.
آب هم عالیه .
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
2728
به نظرم هیچ نگران نباشد من هم یک دوبار دخترم حدو سه چهار ماهگی اش ، شکمش 7-10 روز کارنکرد
من هم بردمش دکتر گفت چیزی نیست طبیعی است خیلی ناراحتی یک آب با آمپول وارد مقعدش کن
من هم از بس عجله داشتم این کار رو کردم و دخترم فوری پی پی کرد.
اما دفعه دوم که این اتفاق افتاد دیگه این کار رو نکردم و خودش بعد از نزدیک به 9 یا 10 روز پی پی کرد.
البته تلفنی از دکتر راهنمایی می گرفتم که خدانکرده ای یه مریضی دیگه نباشه.
اگه نی نی زیر 4 ماه است که چیزی بی خود ندین بخوره .
اما بالای چهار ماه با شربت ترنجبین که صاف شده است فکر کنم بشه یبوست نی نی را رفع کرد.
عزیزم نگران نباش دخترم در نوزادی شاید 5 یا 6 روز یک بار شکمش کار می کرد اینقدر دکتر بدم فایده نداشت خودش بعد از 6 و هفت ماهگی خوب شد لازم نیست کاری انجام بدی الان اینقدر دستشویی میره که خسته شدیم
2738
عزیزم من بردم دکتر معصومی که واقعا خیلی کارکشته هست گفت مهم نیست اما دو کار می تونی بکنی :

1- گفت به نی نی کره بده ... هر روز به اندازه یه کوچولو کره بزار توی دهنش خودش آب می شه . برای وزن نی نی هم خوبه ... یه بار صبح بده یه بار عصر . نی نی ها خیلی هم دوست دارن . من خودم از دوماه و نیمگی هر روز کره می دادم مشکلش حل میشد

2- یا از روش مقعدی که من فقط یک بار این کار رو کردم ولی با همون کره حل شد و نی نی خوب هم وزن می گرفت

سلام پسرم ٤١ روزشه شكمش يك هفته كار نميكنه قبل اين هفته ١٤ روز كار نكرد منم چند قطره روغن زيتون بهش داد و ٣ قطره هم تو معقدش با قطره چكون زدم كار كرد ولي اين دفعه با اين روش كار نكرد خيلي نگرانم 😔

2706