2737
2734
عنوان

*** آهنگدونی ***

| مشاهده متن کامل بحث + 276788 بازدید | 1480 پست
سلام دوستان کسی لینک دانلود با کیفیت آهنگ " با من غریبگی نکن" محسن یگانه که تیتراژ برنامه ماه عسل چند سال پیش بود رو داره؟
ممنون دوستان
راستی من آهنگ " حیلت رها کن عاشقا" رو می خوام خواااااااااااااااااهش می کنم.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ترانه بارون با صدای مهران مدیری
http://s3.picofile.com/file/7457461391/Baron_WikiSeda_.mp3.html
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

2738
ممنون تنبل جون برای ترانه بارون .........منظور من ترانه معروف باران میبارد امشب دلم غم دارد امشب ارام جان خسته ره میسپارد امشب.........اینه ممنون میشم زحمت اینم بکشی و خیلی خیلی ممنون میشم برام لینک دانلودش رو بذاری...........ببخشیداااااااااا
افتاده ام میان دو خط ، ماندنم درد دارد و رفتنم توان میخواهد،توان درد ندارم......
ممنون تنبل جون... آهنگ با من غریبگی نکن خیلی خوب و با کیفیت بود خدا خیرت بده.
اما " حیلت رها کن عاشقا" اونی که من منظورم بود نبود نازنینم. البته خیلی خیلی ازم ممنونم. من اونی رو می خوام که گاهی صدا و سیما هم پخش می کنه... نمی دونم چه جوری بگم!
به هر حال ازت خیلی خیلی ممنونم.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
دوست قدیمی عزیز

ببخشید اونو ندارم ولی اینی که خودم گوش میکنم اینه.

http://up2.irannab.com/images/p9nf12qyva03eocfiz.mp3

اونی شما میگی دقیقا نمیدونم ولی فکر میکنم شهرام ناظری خونده.
من تنبل نیستم,فقط یکم حال ندارم...
2706