2737
2734
سلام .ما قصد داریم کابینت آشپزخونمون رو های گلاس کار کنیم . یک آقای mdfکاری که برای اندازه گیری اومده بود گفت کابینت های گلاس عمرش کوتاهه و حداکثر 3سال عمر میکنه و ممکنه زودتر از این هم خراب بشه البته جنس ترک و آلمانش،جنس چینیش که به یک ماه نرسیده لایی روش کنده میشه البته هته mdfکارا در مورد چینیش همین رو میگن اگر شما مطلبی درموردکابینت های گلاس میدونید لطفا بگید
عزیزم چوب هایگلاس الان 1 تا 2 ساله کمه مد شده و کسی کاربرده چند سالش رو ندیده اما چیزی که در کل برای هر نوع چوبی مطرحه نحوه نگه داریه من خونمون mdf ترکه و 8 ساله دست نخورده و همه چی عالی مثل اول اما واحد دیگمون که دست مستاجر بوده سر یک سال چوب روی کابینت باد کرده و تمام pvcها تیکه تیکه شده زیر سینک فیبراش کپک زده ظرف یک سال میبینی چقدر فرقه؟ اما گمون نکنم که اینطوریا که میگن باشه البته اصلا روی کابینت رو های گلاس نکن چون بینهایت خط و خ میوفته روش در ها رو های گلاس کن تازه میتونی ترکیبی هم کار کنی چوب اطریش و های گلاس با هم و چوب روی کابینت فابریک اطریشی باشه یا کلا سنگ اکرلیک کن ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم همسر من کارش دکور داخلیه ای گلاس های ترک و اتریش معرکه است خیلی هم شیکه ولی مراقبت می خواد البته کابینت ام دی اف کلا مراقبت می خواد ولی در مورد لب پر شدن و لایه لایه شدن مطمئن باش هیچیش نمی شه من یه دیوار خونه ام کلا های گلاسه به اضافه کابینت و میز تلوزیون و کنسولم که کار همه اش هم با شوهرم بوده و خیلی هم راضیم
عزیزم امکانش هست اون کسی که کارتو انجام میده جنس براق بیخودی در دستش باشه و اونا رو کار کنه
های گلاس که در واقع با این براق ها فرق میکنه که بسیار گرونه
این براقها هم در بازار به نام های گلاس جا افتاده بماند
ولی اینطور نیست که جنس روش کنده بشه من تا حالا از مشتریام همچین باز خوردی نداشتم و اصلا هم حرفش منطقی نیست
هرچند من خودم همیشه به مشتریهام میگم براق عمر مدش کوتاهه ممکنه 4 سال دیگه مردم اصلا اونو کار نکنن/// اما جنسش نه مثل بقیه بشرطی که ات و اشغالای بازار و جمع نکنن کار کنن!
2738
ببخشید اون دوستایی که گفتن همسرشون کار کابینت انجام میده من میخواستم واسه خونمون هایگلاس بزنم و دنبال کابینت کار خوب میگردم اگه لطف بکنین و شماره تماسی چیزی بدین واسه دیدن نمونه کار و سفارش ممنون میشم
2706