2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه مامانم میگفت از یه مامای محلی شنیده بوده اگه بعد از پاک شدن از پریود 2روز فقط فقط زرده تخم مرغ رو روی نوار بزاری بعد از دو روز رحم تقویت میشه و ممکنه زود حامله بشی.راستش من این کار رو کردم الان بی بی چکم دو بار مثبت شده.نمیدونم الان حامله شدم یا نه؟
من مشکلی شکر خدا پیدا نکردم ولی شما قبلش با دکترتون مشورت کنین.امیدوارم زود زود به آرزوهاتون برسید.
2456
2714
عزیزم تخم مرغش باید بومی و تازه باشه ؟یا فرقی نداره
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
سلام دوست عزیز.
اگردنبال سرهمی،بادی،لباس های منزل و بیرون بسیار شیک و مارکدار اصل با کیفیت عالی میگردید به ما سر بزنید:
http://babybrandsstore.blogfa.com/

امکان حضور شما همراه همسر و یا ارسال با پیک و یا پست پیشتاز با هزینه ای اندک به تمام نقاط ایران فراهم است.

نگران هیچ مسافتی نباشید ما کنار شماییم.

حتماً از محصولات ما دیدن فرمایید.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
با سلام ببخشید خیلی منتظر شدین
اول زرده رو از سفیده جدا کنید به سفیده تخم مرغ کاری نداریم
فقط زرده تخم مرغ را روی نواربهداشتی بذارید.(نوار بهداشتی ساده باشه از اون نمونه های جذبی نباشه بهتره)
بعد شب تا صبح نوار بهداشتی رو بذارید بمونه مثل موقع پری
2تا3شب این کار رو تکرار کنید
البه من از نظر پزشکی چکاب کامل شده بودم و مشکلی نداشتم فقط میخواستم زودتر حامله بشم
تخم مرغش فرقی نمیکنه محلی باشه یا نه
آرزومند آرزوهای قشنگتون هستم
2706