2733
2734
عنوان

خانم دکتر کرم نیا-----بیمارستان صارم

31894 بازدید | 169 پست
با تشکر از samiramis عزیز که با باز کردن تاپیک در مورد دکتر نبوی من رو به فکر انداختند که کار مشابهی رو انجام بدم.

من 4 سال که ازدواج کردم و مدت یکماه هست که تحت نظر خانم دکتر کرم نیا در بیمارستان صارم هستم.

ممنون می شم اگر کسانی از دوستان هستند که تحت نظر ایشون هستند یا پیش ایشون زایمان کردن بیان و با هم صحبت کنیم.

من یکشنبه برای معاینه رفتم پیش ایشون و جواب آزمایشاتم رو که برای آمادگی پیش از بارداری بود براشون بردم. ایشون هم خودشون من رو معاینه کردن و هم همکارشون خانم دکتر بهرامی هر دو یک زائده کوچکی رو تشخیص دادن که به نظر هر دو هم مهم نیست ولی خانم دکتر بهرامی نظر دادند که بهتره من کلپوسکوپی بشم و خانم دکتر کرم نیا هم گفتند بعد از پری برم برای کلپوسکوپی.

من به دلیل شرایط زندگیم شاید دو یا سه ماه دیگه اقدام به بارداری کنم.

فکر می کنید اگر با خانم دکتر صحبت کنم و بگم فعلا برای کلپوسکوپی نرم ناراحت میشه؟ یا اگه بهش بگم من اقدام به بارداری می کنم اگر نشد بعد کلپوسکوپی کنم؟

باز هم ممنون می شم اگر کسانی از دوستان هستند که تحت نظر ایشون هستند یا پیش ایشون زایمان کردن بیان و با هم صحبت کنیم.
راستش کمی تقصیر خودم شد من توجه خانم دکتر رو به این مطلب جلب کردم. من یکبار پیش یک دکتری رفتم (اسمش رو نمیارم) که من رو معاینه کرد و داد زد که من آندومتریوز دارم!! من هم اون موقع نمی دونستم چیه! این قضیه مال یکسال پیش... بعدش هم جون قبلش تحت نظر یک دکتر دیگه بودم من رو با دعوا از مطبش بیرون کرد که.... "من مریظ دکتر دیگه ای نمی گیرم" خلاصه من خیلی ناراحت شدم یکهفته تمام فقط گریه می گردم و باور کنید فکر کردم سرطان دارم!!!!!!!!!!!!!!
بعدش کمی در اینترنت search کردم و فهمیدم به این راحتی ها نمیشه آندومتریوز رو تشخیص داد و تازه انقدر هم خطرناک نیست. من چند تا دکتر عوض کردم ببینم اون ها هم متوجه این مطلب میشن یا نه که هیچکدوم نشدن و من خودم بعد از معاینه بهشون می گفتم که یک دکتر هم این رو تشخیص داده که همه دوباره معاینه می کردن و می گفتن چیز مشک.کی نداری. تا اینکه من تصمیم گرفتم اقدام به بارداری کنم و توسط دوستم بیمارستان صارم و خانم دکتر کرم نیا بهم معرفی شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر خودتو رو به یک دکتر سپردی بهش اعتماد کن. دکتر کرم نیا من فقط یکبار اورژآنسی رفتم پیشش دکتر با حوصله ای هست. تو بیمارستان هم که خیلی تعریفش رو می کنند. هر کاری که گفته بکن. الان بفهمی مشکل چیه بهتر از اینکه که موقعی که خواستی برای بارداری اقدام کنی بفهمی
2738
سلام گل سرخ من مریض خانم دکتر بهرامی هستم ازشون هم راضیم مشکل من طبق نظر ایشون احتمالا آندومتریوزه که یه دوره سه ماهه دارو برام تجویز کردن که بعد از تمام شدن دارو هام باید دوباره آزمایش بدم و ca125 رو دوباره چک کنم . من به دکترم اعتماد کردم . دکترای صارم همه خوبن من حدود 3-4ماه پیش همون جا کلپوسکوپی و فریز کردم به نطرم شما هم کلپوسکوپی کن بعد با خیال راحت برای بارداری اقدام کن . چون اگه خدای نکرده توی بارداریت مشکلی پیش بیاد به خاطر محدودیت دارویی درمان سخت می شه موفق باشی
2706