2726
سلام بچه ها کیا زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان صارم داشتند؟ بهترین دکترش کیه؟ زایمان طبیعی بدون درد بهتره یا درآب؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من شنیدم زامان تو آب یکم چندش آوره مخصوصا واصه ما ایرونیا که تمیزیم چون همه خون و اب کیسه و جفت میریزه تو اون آب و در ضمن ماما که باباه نمیاد تو حوضچه کمتر بهت مسلطه
@2bare_man
2728
سلام من در مشهد در بیمارستان بنت الهدی زایمان طبیعی بی درد کردم اولش برام خنده اور بود اینکه مگه میشه زایمان بی درد باشه با اون همه اوصافی که از طبیعی شنیده بودم اما در کمال ناباوری زایمانم طبیعی بود و واقعا بی درد.زمانی که دهانه رحمم 4 سانت باز شد بیهوش شدم زموقعی که زایمان و بخیه ام تموم شد بهوش اومد واقعا باورکردنی نبود من بدون درد زایمان کردم اونم طبیعی .بهت توصیه میکنم لذت زایمان طبیعی رو بجشی مخصوصا بی درد.بوس
زایمان طبیعی واسه مادرم خیلی خوبه . مادر بعد از زایمان طبیعی اگه بخیه هم نخوره دیگه درداش تموم شده و از لذت شیر دادن بدون درد بخیه های شکم حال میکنه . آغوز هرچی زودتر بعد از زایمان به بچه داده بشه خاصیت واکسینه شدن بیشتری برا بچه داره چون هر ویتامین و املاحی که بچه در دوران جنینی کم دریافت کرده باشه خدا در 5روز اول تو شیر مادرش قرار میده. وقتی بچه از واژن رد میشه هورمونی ترشه میشه که سریعتر واژن و رحم جمع بشه
@2bare_man
2706