2726
خیلی نماز دوس دارم بخونم ولی به سمتش کشش ندارم چی کار کنم؟ خیلی بده بی نمازی . از خودم بدم می اد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گلم منم نمیخوندم تا اینکه فک کنم ماه پیش بود تو همین نی نی سایت با دوستم قول دادیم بخونیم نمیدونم دیگه اون میخونه یا نه
میگن 40 عدد اسرار امیزه و یه کار رو 40 بار انجام بدی عادت میشه سعی کن 40 روز بخونی البته من کمتر خوندم و برام عادت شد الانم که پری هستم میگم وای نمز یه لحظه یاد میفته نمیتونم . هی احساس میکنم نمازم مونده .......
واقعا روم نمیشه بگم ولی متاسفانه منهم کاهل نمازم شوهرم تا حالا ی نماز و روزه قضا نداره ولی من .......به خدا مکه رفتم کربلا رفتم نمیدونم چرا خدا کمکم نمیکنه . شوهرم خیلی خیلی خوبه همش هم بهم میگه من فقط ی چیزی ازت خواستم تو این 11 سال تو گوش ندادی ولی من هر چی تو خواستی رو فوری انجام دادم بنده خدا راست میگه تو رو خدا شما رو به هرکسی میپرستید قسمتون میدم به من هم ی راه حل نشون بدید واقعا غبطه میخورم به کسایی که نماز میخونن مثل دردونه خوش به حال و سعادتت هی میگم از امروز شروع میکنم از بعد از پری شروع میکنم ولی خدا لعنتم نکنه نمیشه که نمیشه
سیما جون و لیدا جون
فقط مشکل شما نیست ، مطمئن باشین خیلیا اینجورین
ولی یه آن فک کنین ببیینین وقتی همینکه از نخوندن نماز احساس بدی دارین یعنی قدم اول !
این شانسیه که خیلیا از دستش میدن
به این فک کنین ممکنه روزی برسه دیگه از نخوندنش هم ناراحت نشین
پس فرصت رو از دست ندید
چند روزپیش یه نفر تو تی وی صحبت میکرد راجع به همین موضوع
میگفت خیلی وقتا تداوم و تکرار گناه های کوچک باعث این موضوع میشه
یعنی از شان آدمی برای نماز ، و شوق و شوری که به قولتون به سمت نماز کشیده بشین دورمون میکنه
حالا این گناها ی کوچیک اونقد گاهی زیادددنننننن !
کافیه یه روز صب تا شبمون رو بررسی کنیم
میبنم غیبت کردم
حجابم شل و ول بوده
یکی دوتا دروغ کوچولو !‌گفتم
یا حتی ساده تر از اینا ، به مادر و پدر بی احترامی کردم ، حق کسی رو حتی خیلی کم و کوچیک ضایع کردم

حالا جالب قضیه اینه که ..
نمازی که درست خونده بشه آدم رواز گناه باز میداره
این یعنی چرخه ابدی !
شما نماز بخونی از گناه دور میشی
گناه رو بذاری کنار به نماز نزدیک میشی !
میگن دعای بعد از خود نماز برای ایجاد شور و شوق خیلی اثر داره
یعنی نماز که میخونین (‌اونم الان که ناراحتین و شرمنده ی خدا )‌ بعدش از خدا بخاین که شما رو از گناه ها دور کنه و بهتون شوق بیشتری بده
این جوری خود به خود هرچی بیشترسمت نماز برید رابطتون محکم تر میشه
از وسوسه شیطان هم غافل نشین
با پیش کشیدن بی حالی ، بی حوصلگی ، یاس و ناامیدی و ،.... شما رو از ادامه تصمیمتون باز داره
2706