2410
2553
عنوان

بهترین مارک لباسشویی

192819 بازدید | 38 پست
سلام دوستان
یک سئوال دارم ماشین لباسشویی من مارک ازمایش بوده وفعلا یک هفته ای میشه که سوخته خرج تعمییرش بیشتر از قیمت خودشه بنابراین تصمیم گرفتم که یکی جدید بخرم . میگویند سام سونگ خوبه کسی میتونه من را راهنمایی کنه چه مارکی و چه مدلی خوبه
Lilypie Pregnancy tickers
در حال حاضر بهترین و برترین ماشین لباسشویی بوش ساخت کشور آلمان است.البته در زمان خرید باید مواظب مدلهای غیر اصلی باشید/ همیشه برترین ها مورد سوء استفاده عده ای قرار می گیرد. زیمنس نیز دارای کیفیت خوبی است اما درچند سال اخیر میزان واردات و موجودی آن از مدلهای بوش کمتر شده و این امر ممکن است در زمان تعمیر احتمالی با کمبود قطعه و یا ... همراه باشد پس اگر لباسشویی با کیفیت می خواهید و قیمت برای شمامطرح نیست ، بوش بهترین گزینه است.
بعد از بوش بهترین ماشین لباسشویی ایندزیت ساخت ایتالیا است. مدلهای ایندزیت دارای 3 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش است و به دلیل اینکه دارای نمایندگی انحصاری در ایران است پیشنهاد می کنیم فقط با ضمانت نامه نیکان را خریداری کنید
بعد از ایندزیت بهترین ماشین لباسشویی ال جی است. یکی از دلایلی که ال جی را در رتبه سوم قرار داده خدمات گلدیران است.پس اگر دستگاه دارای ضمانت اصلی ( گلدیران ) نیست اصلا پیشنهاد نمی کنیم.
دیگر لباسشویی هایی که دارای اصالت تولید می باشند و در حال حاضر در بازار ایران قابل خرید است شامل بلومبرگ ، الکترولوکس است . اگر نمی خواهید بیش از 500.000 ت هزینه کنید لباسشوییهای ایرانی مانند پاکشوما و آبسال را پیشنهاد می کنیم. ماشین لباسشویی های دوو و سامسونگ بعد از مدلهای ذکر شده قرار دارد.
(دستگاههای لباسشوبی که ما خرید آنها را پیشنهاد نمی کنیم : کنوود ، آاگ ، هوور ، تامسون ، هایسنس ،بهی)
جهت مشاهده لیست مدلهای ماشین لباسشویی پیشنهاد می کنیم از سایت تهران کالا بازدید نموده و از اطلاعاتی که در این زمینه ارایه شده بهره بگیرید:
لیست ماشین لباسشویی : http://www.tehrankala.com/--c-3.html
راهنمای خرید ماشین لباسشویی : http://www.tehrankala.com/----f-21.html?faqPath=5
به نظر من فقط بوش بگیر از اون بهتر نمیتونی پیدا کنی
من خودم 6 ساله که خریدم و آخ نگفته نه صدا داره و نه لرزش. حالتهای شستشوی خاص هم داره در مجموع یه چیزی حدود 14-15 تا برنامه برای شستن داره. البته مال من مکانیکی هست و فوق العاده ازش راضیم
سراغ سامسونگ اصلا نرو که مونتاژ ایرانه
بیشتر ماشینها هم مونتاژ چین هستن که بسته به مارکشون کیفیتشون هم فرق میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
احتمالا ایشون حق دوستی را کامل بجا آوردن
ولی ما هرکس که توی فامیل ما بوش خریده راضیه
اون جنرال الکتریک مادرشوهرتون هم باید خوب باشه چون مال زمانیه که چین روی تولید اجناس دست نذاشته بود
فعلا بوش جزو اندک محصولاتی است که اصل هستن و اجازه ساخت و مونتاژشون به چین داده نشده
بوش عالیه ولی خدمات پس از فروشش اصلا خوب نیست که این خیلی مهمه
من برای جهیزیه ام همه چی رو ال جی گرفتم و فوق العاده راضی ام
بعد از 1 سال خودشون برای فیلتر ساید زنگ زدن که بیان تعویض
ال جی خدمات پس از فروشش عالیه

منم بین سام سونگ و ال جی مونده بودم اول

من 4 ساله پیش بوش ترکیه خریدم. ولی 2 ماه پیش خراب شد و دویست هزار تومان خرجش کردم. از دیروز دوباره خراب شده. این همه می گند بوش بوش نمی دونم چرا ماله من اینقدر زود خراب شد! می خوام حالا یه نو بخرم. نمی دونم چه مارکی بخرم! بوش دوباره یا زیمنس یا آ ا گ یا میله!
2714
سلا م من ایندزیت دارم ساخت ایتالیا و خیلی ازش راضیم.یقه ها رو خوب میشوره و خیلی چروک هم نمیکنه.من از دکمه ضد چروکش استفاده نکردم.از لحاظ اقتصادی بهتر پات میافته چون من 6 کیلوییشو 550 تومن خریدم اما بوش و زیمنس دوبرابر اینه هر چند کار اینا خیلی خوبه اما وقتی خراب بشن هزینه تعمیرشونم زیاده.از قدیم گفتن هر که بامش بیش برفش بیشتر........
شهری عزی خودت داری میگی بوش ترک خریدی نه آلمان پس نباید خیلی ازش توقع داشته باشی
بوش فوق العاده هست و شک نکن
منکه الان 7 سال هست دارم کوچکترین مشکلی پیدا نکرده
باید بدونی که چطوری از یه وسیله استفاده کنی و این توی سالم ماندن و کیفیت کار دستگاه (از هر نوعش)خیلی مهمه و تاثیر داره
2706