2726
عنوان

راهنمایی در مورد نحوه چیدمان کابینت و وسایل برقی در آشپزخانه

| مشاهده متن کامل بحث + 18968 بازدید | 104 پست
خودم سفید دوس دارم نمیخوام اونا رو عوض کنم
مایکروفرم نقره ای ولی دوس دارم سفید میبود ولی چون از بانه واسم خریدم نمیشه عوضش کرد
شما کجا کار میکنی؟
میشه عکسای خونتو بیاری ببینم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما با این عجله که داری واسه دو سال دیگه الان مدل پرده می بینی چه طوری می خوای تا دو سال دیگه صبر کنی!!!!!
موفق باشی خانمی انشا... خوشبخت باشین
من باید برم بعد میام به تایپیکت سر می زنم
2728
چه جالب بود این عکس.
ما دیشب کمد دیواری و میز آرایش توکار سفارش دادیم. من اونجا نبودم. همسرم سفارش داده. دقیقا همینجوری قاب قهوه ای و درهای کرم. راستش شک داشتم خوشگل میشه یا نه. ولی الان که دیدم به نظرم خیلی شیک اومد.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
آخه قسطامون خیلی سنگینه
باید 2 سال بگذره تا قسطامون سبک شه و بشه بریم خونه خودمون
تازه هنوز شوهرم هیچ پولی نداره که تیکه هاش رو بخره :((((((((((((0
اینقدم که گرون شده خدا میدونه
فکر کنم اگه بری مغازه بتونی ماکروفر را عوض کنی ببین کی مثل مال شما داره -فوقش ضمانتنامه را ازشون نمی گیری می دی واسه مال خودت بگو واسم کادو آوردن رنگش را دوست ندارم
البته اصلا مهم نیست ولی یه امتحان بکن شاید بتونی عوض کنی
مهری جون ماهم همینطوری هستیم
زیرش رختخواب بذار لازم هم نیست که روش چیزی بذاری. بالاش هم لباس آویزون کن.
راستی خیلی هم رختخواب نخر که بیخودی جاگیر بشه. مگه خونه یه عروس کی میاد شب بمونه؟
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
خانمی -بازم عجله شاید تا دو سال دیگه خونه را عوض کردین-اما جاریم یه کار جالب کرده بود تشکهاش نازک دوخته بود مثل این لایکو های یه نفره خیلی کم جا می گیره-شما که مهمون شهرستان و موندنی نداری به جاش پتو بگیر و یکی دو تا از این تشکهای لایکو
2706