2737
2734
عنوان

راهنمایی در مورد نحوه چیدمان کابینت و وسایل برقی در آشپزخانه

| مشاهده متن کامل بحث + 18974 بازدید | 104 پست
به نظر من کابینت را حذف نکن-پشیمون می شی
واسه ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی یه کابینت یه تکه بزار در هم بزار تا نماش بد نباشه
راستی پرده را چیکار کردی؟
من بودم دکوریه را تبدیل به جایی واسه لوازم برقی می کردم دکوری کاربرد نداره -بخصوص شما هم که حتما بوفه می خری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا می تونین زیر ظرفشویی بزاری ولی در عوض مثل یکی از خونه هایی که تو تایپیک چیدمان کابینت یه تیکه تو دیوار رو برو بدی تا جا هم کم نیاری و جای یخچال را هم مشخص کنی
آشپزخونه هوا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=131662&PageNumber=59
2731
2738
خانمی نظر من اینه از کابینت آشپزخونه کم نکن
حالا اگه فقط لباسشوییه خوب همون دیوار روبرو با یه قفسه روش واسه لوازم برقی و یخچال کنارش ولی اگه ظرفشویی هم هست مجبوری یه کابینت را برداری و به نظر من اون قسمت را مثل آشپزخونه هوا کابینت تمام کابینت کن و دکوری بردار بجاش قفسه واسه لوازمت بزن یا تغییری نده و همون قفسه لوازم روی لباسشویی -یکم کابینت کم می شه

یعنی پایین لباشویی بالا هم ظرفشویی برن داخل کابینت -کابینت بالایی در داشته باشه تا نماش بهتر باشه هر موقع خواستی با ظرفشویی کار کنی درش را باز می کنی
اینها همش ایده است در نهایت با توجه به فضا و امکانات و تغییراتی که می تونی بدی بهترین تصمیم را می گیری

2706