2726
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 280406 بازدید | 660 پست
الما جون هوا هنوز گرمه . لباس معمولی بیار . شاید برای ساعت 12 شب به بعد کمی خنک بشه پس یه لباس سبک آستین بلند برای نی نی ات بیار . اگه هتل میگیرین هم لباس آستین بلند و شلوار بلند برای خواب کوچولوت بیار تا زیر کولر سرما نخوره و گرنه در موقع روز مخصوصا وقتی آفتاب هست عرق هم میکنی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستان روزی که شهادت امام جعفر صادق بود با اینکه بیشتر قشمی ها اهل تسنن هستند صبح تمام پاساژها بسته بودند غروب باز کردند فقط تک و توک تو بازار قدیم قشم مغازه ها باز بود . گمان نکنم عاشورا اصلا مغازه ها باز کنن . جمعه بازند . فردای عاشورا هم حتما بازند . ولی عاشورا و تاسوعا به احتمال 99 درصد بسته اند . مجبورشون میکنن تعطیل باشند .

رونیکا جون شما خودتون ساکن قشم هستید ؟ من سال اولیه که اومدم قشم

برنز طلایی من اینجا بیشتر لوازم آرایشی و بهداشتیمو از پاساژ ستاره قشم میگیرم . به درگهان اطمینان نمیکنم . بنظرم لوازم آرایشی رو از جایی که مطمئنی بخر

اول از هوا بگم که خیلی خوب بود حتما لباس تابشتونه همراه خودتون ببرید چون هوا خوبه
ما درگهان خونه گرفتیم شبی60 تومن که خوب وتمیز بودو نردیک بازار بود
تو درگهان همه بازار گشتم ولی توی بازار قدیم ودلفین ودریا بهتر می شد چیزی پیدا کنید
قشم هم ستاره لولو سنتر سیتی سنتر خو بود مخصوصا برای سوغاتی خریدن
جایهای دیدنس هم پارک زیتون ساحل پلاز سیمین وغار خربس رفتیم خیلی خوب بود
توی سیتی سنتر حتما شهر عجایبش برید خوش میگذره
غذا خور خوب هم تو قشم میان امام قلی فکر کنم غذا خور ینعیم که غذاش خوب وقسمتش هم خوب بود وتمیز هم بود
پدر خوب تو سیتی سنتر هم خوب بود
رستوران دریا تو درگهان هم خوب بود
لوازم ارایش هم تو قشم پاساز خلیج خوب بود
تو ستاره هم خوب بود
به ما که خیلی خوش گذشت

2706