2703
2553
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 279830 بازدید | 660 پست
مرسی از اطلاعاتتون استفاده نمودیم .ماهم آخر هفته بعد میریم بندر عباس (توفیق اجباری شوشو جلسه داره اونجا ما هم میریم هتل هرمز)قراره جمعه هم مارو ببرن قشم.اومدم براتون میگم چه جوریا بود.
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
مرسی از اطلاعات خوبتون .مخصوصآ ندا جون...........من هم شیرازم. ندا جون تا حالا اواخر فروردین هم رفتی قشم؟ میدونی هوا چه جوریه؟
خانم هایی که تجربه دارید اخر فروردین هوا اون جا چه جوریه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون مامان شاین عزیز از تاپیک مفیدت و همه دوستانی که اطلاعاتشونو شیر میکنن. ما 18 - 19 اسفند به مدت یک هفته میخوایم در مسیر خوزستان و بوشهر و قشم. با ماشین بگردیم. تا حالا هم نرفتم. البته بیشتر قشم.
سر ارادت ما و آستان حضرت دوست __ که هر چه بر سر ما می رود ارادت اوست
2456
حتما شاینی جون. انشالا تا اون موقع اینترنت داشته باشم.

وای چقدر زیاده خدا کنه بتونیم از طریق کار شوشو جا گیر بیاریم.
سر ارادت ما و آستان حضرت دوست __ که هر چه بر سر ما می رود ارادت اوست
2714
دوستان عزیز خواهش میکنم. اشتراک گذاری اطلاعات حد اقل کاری هست که از عهده هر کسی بر میاد به نظرم.
مهسا جون آخر فروردین هم رفتم خوبه. قابل تحمله. چون تاکسی و خونه و پاساژ که کولر دارن و گرما نمیکشی.
من امسال مهر هم که رفتن با اینی که حامله بودم و تو جاده و رو لندکرافت که شرجی بود وگرم بود تو ماشین چون همش کولر میزدیم اصلا اذیت نشدم و خدا رو شکر خوب بود.
به همه عازم های قشم خوش بگذره.
رستوران نعیم تو قشم خوبه قبلا رفتم.
فست فود پدر خوب رو این سری تو قشم رفتم که خیلی دوس نداشتم. همه غذاهاش یه طعم داشت و همش سیر زیاد توش بود.
دیگه نرفتم رستوران اصلا چون همش مهمون هستیم اونجا.
واسه خونه اجاره ای اگه به نتیجه ای رسیدم بهتون خبر میدم.
خدایا شکرت :)
من هم تازه از قشم برگشتم . از راهنمایی های این تاپیک هم استفاده کردم
هر کس میخواد بره حتما اینجاها رو بره ببینه :
چزیره هنگام و دلفینها که عالی بودن
جزیره ناز .اگه میتونه چند ساعتی بمونه خیلی قشنگه اینجا . زیر اندازم ببرین .
اگه بچه دارین سرزمین عجایب طبقه بالای سیتی سنتر
پارک ساحلی زیتون . با زیر انداز برین
برای غذا هم ظهر برین رستوران قلعه در قلعه پرتقالی ها . غذای دریایی صید روز . دیر هم برین نداره ها

ما هتلمون خیلی بد بود . در کل سطح هتلها پایینه . هتل المپیک گویا سوییتهای بازسازی شده اش خیلی تمیزه . اونایی که اونجا بودن گفتن .
از جهت خرید هم افتضاحه . یعنی به هیچ عنوان وقتتون رو نذارین برین درگهان . یک مجموعه عظیم از بنجول فروشیهاست . ارزون هست اما به شدت بنجول
فقط پاساژ ستاره خود قشم 4 تا مغازه خوب داشت . یکی نماینده فیلیپس با گارانتی شکوفا . یکی هم نماینده نیوآ . دو تا هم فروشگاه ظرف بود طبقه بالا . نماینده پرستیژ و بازرگانی منصور .
وقتتون رو برای خرید نذارین و اگه قصد اصلیتون خریده اصلا نرین . بذارین یک سال دیگه که سیتی سنترش افتتاح بشه .
دوستان عزیز که میخواهید برید قشم این شماره جناب آقای کریمی یکی از کسانی که خونه اجاره میده تو قشم دوست داشتید باهاش تماس بگیرید

09173636245 آقای کریمی
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت
2706