2733
2734
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 280445 بازدید | 660 پست
نازنین جان
من هفته گذشته قشم بودم و اتفاقا برای سیسمونی (البته برای نی نی دوم :) یه چیزایی خریدم.
قیمتها خیلی نسبت به اینجا _تهران- بهتر بود.مثلا یک تشکچه تایلندی طرح عروسکی که توش پشم شیشه هست، فقط 16 تومن!
تازه من از خود قشم خریدم- چند تا مغازه هست نزدیک بازار قدیم. اگر از درگهان بخری که باز این هم ارزونتره.
لباس بچه که خیییییییلی مناسبتر از اینجاست. حتما برای سن بزرگتریش هم لباس بخر.
خوش بگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام .دوستان من عاشقه مسافرت های شیکم .اما خوب بودچه نداریم الان بریم ترکیه و دبی کیش رو هم پارسال ذفتیم عالی بود.از همه امکانتاتش بهره بردیم.اما شوهرم میگه بریم قشم .شنیدم برا خرید بد نیست اما جای دیدنیش چی ؟ لید گراف چیه ؟ کجاهاش قشنگه ؟ من خرید چیزی هم به اون شکل احتیاج ندارم بهترین چیزا و مارک تو همین پاساِژو بازار تهران یافت میشم .! میخوام فقط جاهای دیدنیو امکانات خوشیش توپ باشه؟ اینجوریا هست یا؟
عزیزم اگه دنبال جای خیلی شیکی قشم نرو. قشم یکجای بومی و بکر و دست نخورده است .من عاشق اینجور جاهام برای همین لذت بردم . جای دیدنی زیاد داره
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
2738
باران عزیز تو قشم میشه چادر زد نزدیک دریا یه پارک هست به اسم پارک زیتون بیشتر اونجا چادر دیدم . هوا خنکه شبها . اگر بچه کوچیک نداری فکر کنم بشه چادر زد . نهایش اینه که میبینی سرده میرین هتل یا مسافر خونه .
سلام دوستان. کسی هست؟ من چند تا سوال راجع به زندگی تو قشم داشتم.
من تهرانیم. به نظرتون می تونم تو قشم زندگی کنم؟ امکاناتش چجوریه؟ من یه دوقلو دختر و پسر دارم. برای بچه ها امکانات چی داره؟ تو رو خدا راهنماییم کنید. خیلی نگرانم
2706