2726
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 280389 بازدید | 660 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان الیسا جون لطفا مطالب مرتبط با قشم را اینجا بزار تا همه بتونیم استفاده کنیم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
مامان الیسا جون ممنون میشم اصلاعات خوبتون را در اختیار بقیه هم بذارید شماره و آدرس مغازه های خوب

و خصوصا محل اقامت و خونه های تمیزی که مامانها با نی نی هاشون خیلی تو قشم دنبال جا نگردن

باز هم ممنون
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت
2728
سلام به دوستای خوبم ممنون که قابل دونستید
اول باید مشخص کنی که میخای بازارا بغل گوشت باشند یا نه ...... یه کورس تاکسی هم سوار بشی زیاد مهم نیست
اگه خواستی بری هتل تو محدوده بازارای قشم هتل زیار هست (مثل هتل بهشت ، هتل نگین و............... از شبی 80 تومن شروع میشه تا 150 ، اگه خواستی مهمانپذیر بری (کوچه مسجد ایمان) مهمانپذیرای خوبی هست ببین خوبی قشم اینکه کوچیکه و زود به ادرس و ومرکز خرید میرسی ، اگه باز احیانا جا گیرتون اون موقع نیومد باید برید محله های قدیمی اتاق بگیرید یعنی یکی از اتاقهای صاحبخانه را میگیری و از امکانات اون خونه استفاده میکنی حالا یا طرف نفراتی پول میگیره یا شبی نفراتی نفری 10-15 تومنه شبی هم بستگی به تعداد داره فکر میکنم شبی 25-30 تومن اگه باز خواستی صبح با صدای امواج دریا بیدار بشی والبته با اتومبیل شخصی اومدی حتما استفاده چادر در الاچیقهای پارک زیتون تجربه خوبیه ..............(( اگه خواستی بیاید بامن هماهنگ کنید تا هر جا که خواستید براتون جا بگیرم ))
هتلهایی هم هست که یه کم فاصله داره و باید با تاکسی بری مثل هتل دیانا که میدان شهدای گمنام نزدیک خونه ماست
مناطق دیدنی قشم زیاده از اونجاییکه بهش ((جزیره عجایب هفت گانه)) لقب دادند
داخل قشم دره ستارگان ، پارک کوروکدیلهای سوزا و...............................
اگه یه جای دنج وشیک برا ابتنی کردن وجت اسکی وغواصی میخای ((مجموعه سیمرغ و بخصوص پلاژ سیمین بهترین گزینه است ولی ساحل پارک زیتون هم خالی از لطف نیست

کرایه تاکسی اینجا معنی نداره همه جا در بستی وسوار شی پیاده شی 2000 تومن میشه

حالا بریم سراغ مراکز خرید

من به این تجربه رسیدم که بازار ((ستاره ))لباسای شیک ومارک زیاد داره ولی .........قیمتاشون به نسبت شهرای دیگه یه کم فرق میکنه خیلی کم ولی باید خوب بگردی تا جنس خوب با قیمت خوب بخری

بازار پردیس لباس و کیف وکلا خرید توش راحتتره مانتو فروشی pg پاتن جامه قشم طبقه دوم بازار پردیس

بازار فردوسی یه جورایی بنجل فروشیه ولی بازار چینی خوبی داره که حتی فروشنده هاش چینی اند

بازار خلیج فارس انتیک فروشیه اونم دوسه مغازش نمایندگی ریماز اونجاس یه روسری ولباس فروشی اونجاس که هر چی بخری 4500 تومنه روسریای خوب جدیدی میاره

بازار لولوسنتر خیلی مسخراس شاید به نظر من مثل دی تو دی میمونه همه چی داره ولی اصلا به قیمتاش اونم توی قشم نمی ارزه
اما حتما از بازار چینیها چه تو قشم چه توی درگهان قشم که توی بازار دریاست دیدن کنید

من خودم همه خریدم رو درگهان میکنم اگه چیزی که دوست دارم گیرم نیوم میرم ستاره

هزینه رفتن به درگهان تا الان نفری 2000 تومنه که ایستگاه تاکسیش میدان بازار قدیمه .....راستی گول اسم بازار قدیم رو نخورید وقتتون رو توش هدر ندید چون قیمتا بنداز بندازه و هزینه مغازه توی این بازار صعودیه

همون جنس رو از درگهان بخری بهتره چون بازار اصلی که جنسا از دبی وچین میاد فقط بازار عمده فروشهای درگهانه

درگهان بازار زیاد داره ولی بهترین بازاراش بازار((دریا ودودلفین)) چون تعداد مغازه ها وتنوعش زیاده همه کسبه کم کم دارندمیرند بازارا بزرگ چون تردد مشتری اونجاها زیاده

لازم ارایش که قیمتش خوبه چند تایی هست که من خرید میکنم ادرس شون رو براتون میزارم لباس زیر رو هم و کفش ولباس بچه گونه ولباس مجلسی و لباسای شیک زنوننه و شلوارای جین و..... بدل فروشی ساعت مارک و غیر مارک رو حتما میذارم در کل براتون همه رو میگم ولی اگه الان یا چند روزه دیگه میخای بیای بهم بگو تا زودتر اقدام کنم چون امروز مهمونام میرسند و فردا باهاشون میرم درگهان ادرس دقیقش رو بهتون میدم
من همیشه ازدرگهان خریدمیکنم دودلفین ودریا ...مروارید ...بازارچینی هابدک نیست واسه سوغاتی گرفتن خوبه درکل قشم ومیدوستم سالی یبارومیرم
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
.
7-11 آبان 91 قشم بودیم
چون بار چندمم بود که میرفتم , دیگه جاهای دیدنی تکراری رو زیاد نرفتم.دوست داشتم دلفینهای جزیره هنگامو ببینم که نشد.
از بازارها ؛ پاساژ ستاره و سیتی سنتر رو رفتم. میخواستم پردیسم برم که فرصت نشد.
تو درگهان هم پاساژ دریا و دو دولفین رورفتم . البته اونا روهم وقت نشد کامل ببینم ؛ چون خیلی بزرگن .
جاهای دیدنی هم پارک و ساحل زیتون و پلاژ سیمین و شهربازی کوچیکه بالای سیتی سنتر رو رفتیم.
در مورد قیمتها و جنسها باید بگم که اصلا راضی نبودم. در حد 4-5 تومن ارزونتراز تهران بود ولی نمی ارزید بخاطر خرید کسی قشم بره.
کرایه ماشینی 2 تومن بود که روزای اول ازمون 2.5 میگرفتن بدذاتا.....
تا درگهانم دربستی 8 تومن.
لباسها و بوتها و کفشها هم به دید من خیلی زشت و چیپ و با کیفیت پایین بودن. اگه مغازه ایی هم بود که جنساش قشنگ
بودن 90% تو تهران هم بوتیک داشتن که قیمتها رو فقط 10 – 15% کمترازتهران میدادن. مثلا یه بارونی 100 تومنی
تهران رو 90 میداد.
تنها آتمه مثبتش لباس بچه بود که قیمتاش خوب بودن ولی باید میگشتم تاچیزای خوشگل پیدا کنم. من بادی برای پسرم
میخواستم که تو این جاهایی که رفتم نبود . ولی تی شرت و کاپشن . شورت و جوراب براش به قیمتای خوب خریدم.
هوای قشم عالی و دلپذیر بود . مخصوصا که بارون میزد و حسابی مطبوعش میکرد.
یه رستوران درست حسابی هم نداره یا ما نرفتیم .اسماشون دقیقا یادم نیست رستورانه شبهای جزیره و پامه و یه رستوران بالای پاساژ خلیج فارس بودن که اصلا از غذاهاش خوشم نیومد.قیمتاشونم مثه تهران.چقدرم ازشون تعریف میکردن. قبلا رستوران نعیم رفته بودم که این بار چن نفری گفتن غذاش بد شده که نرفتیم.
یه رستوران هم طبقه بالای پاساژ دریا به اسمه مجلل بود که واقعا افتضاح بود ؛ ماهی شیر سوخاریش هی بدک نبود..وای چلو گوشت و غذاهای گوشتیش منو یاده غذاهای سلفه دانشگاهمون مینداخت انقده بد بود.
فست فود بالای سینی سنتر یه همبرگر فروشی داشت که ما پیتزا سفارش دادیم.. مزش خوشمزه بود .
آرزوی خوردن یه ماهی خوشمزه جنوبی به دلم موند.

پروازمون کاسپین بود. ساعت برگشت تو بلیطمون 14:30 نوشته شده بود. من برای اکی نهایی ساعت 10 صبح به فرودگاه زنگ زدم . گفت پروازتون 11 میره !!!!!!!!!!
فک کنین یعنی 3 ساعت و نیم زودتر !!!!!!! این چیزا فقط در ایران اتفاق میوفتد.........
حالا ما چه جوری وسایلو جمع کردیم و فاصله 75 کیلومتری تا فرودگاهو اومدیم , بماند... ساعت 11.15 فرودگاه بودیم که دیر شده بود و استارت زده بود.
مسووله کاسپین میگفت به آژانستون این تغییرساعت اعلام شده ؛ آژانس میگفت نشده ! که نتیجش ضرر 113 تومنی برای خرید بلیط ماهان بود که هر نفر مجبور شد بده .
یه شلم شوربایی شده بود که نگو . 50 نفر رو اطلاع نداده بودن و جا گذاشتن ! چون تعطیلات بود اولین پروازم یکشنبه یعنی 3-4 روز بعدش جا میداد ! با پارتی بازی وعلافی 12 ساعته تو فرودگاه , ساعت 12 شب از قشم اومدیم......
کیش 100 برابر بهتره. حداقل چند تا مسوول داره.
دیگه نمیرررررررررررررررم ..
اگه سوال خاصی داشتین بگین.

2706