2737
2734
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 280445 بازدید | 660 پست
عزیزم من با هواپیما رفتم 113 قمیت بلیطش بود.فقط رفت.قبلا هم گفتم قیمت ها بالا بود نسبت به فروردین ....
اگه واقعا میخوای بری حتما با خودت غذا ببر اونجا اصلا رستوران خوب پیدا نمیشه.مواد غذایی خیلی گرون تر از تهران.
لباس بارداری هم من ندیدم جایی داشته باشه .اگه دنبال مارک هم هستی بهتره بگم چیزی پیدا نمی کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان مانی میشه لطف کنی و بگی مغازه های خوبی که رفتی چی بود و چه چیزهای خوبی خریدی اگر چیزهای جالبی هم به چشمت خورد از تفریح و خرید و رستوران برامون بگو گلم ممنون
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت
مامان مانی عزیز خیلییییییی ممنونم. میدونین این شماره رو خودم از توی نت پیدا کردم و زنگ زده بودم خانومه گفت هتل ستاره سفیر. تاااااااااازه هر شب اقامت توی یه اتاق 2 نفره می گفت 120 هزار تومنننننننننننننننننننننن. مامااااااااااااااااااااان
هنوز دنبال جا هستم و این که احتمال خیلیییییی زیاد با ماشین خودمون دوتایی بریم چون بالاخره با این وضع من حتما بدون وسیله اونجا اذیت میشیم. نظر شما چیه؟
در مورد لباس بارداریم این هفته دارم میام تهران احتمالا برم همون مفتح بخرم.
واسه نی نی اگه شد میرم قشم می خرم اگه جای خوشگل و مناسب قیمتی باشه. بازم خوشحال میشم از تجربیاتت بدونم.
و در مورد غذا هم اگه با ماشین بریم دو تا قابلمه و مواد غذایی میبریم و جایی میریم که بشه پخت و پز کرد.
مامان مانی شما کجا اقامت داشتین؟
آشپزخونه داشت؟ تمیز بود؟ و هزینه اش چقدر بود. شماره تلفنشو می تونی بهم بدی؟
خدایا ممنونم
2731
2738
مهتاب جان میشه شمارش رو برای منم بفرستی؟ چون من دوست ندارم دو روزه برم و یه جایی میخوام که بتونم چند روز بمونم و الکی پول هتل ندم. ممنون میشم برام بفرستی البته حدود قیمت و اینکه کی رفتید هم بهم بگید. ممنون
لبخند یادت نره(دارم تمرین میکنم)
2706