نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > چندتا كمد لباس تو خونه داريد ؟؟كمدتون حد الانفجاره از لباس يا نه؟؟

موضوع: چندتا كمد لباس تو خونه داريد ؟؟كمدتون حد الانفجاره از لباس يا نه؟؟ + اظهار نظر

صفحه 45 از 124 اول قبلی  40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
armana پست ها : 2949عضویت:1390/8/5
1390/11/27 - 4:16 عصر
سوها جان ان
شالله پدرتون زودي خوب شن.خيلي تاپيك خوبي بود فقط بچه ها شما با يه خرت پرتايي مثل وسايل جانبي گوشي.كيف هاي كوچك پولي كم استفاده.مموري ها چه ميدونم اينه كوچولو ديگه يه وسايلي كه نميشه طبقه بنديشون كرد چكار ميكنيد
خدايا ياري ام کن آنچه نادانسته ميشکنم دل نباشد
قاصدك پست ها : 426عضویت:1390/1/8
1390/11/27 - 4:35 عصر
سوها جان براي سلامتي پدرت دعا كردم

زهره جان سلام خوبي گل پسرات خوبن؟ ممنونم از تبريكت
منم يكي دو ماه پيش از اين كيسه وكيوما گرفتم 2500 و 3000 تومان از همون مغازه پايين 4راه وليعصر نرسيده به جمهوري. يه سري رختخواب و همينطور يه سري لباسايي كه تو بارداري كوچيك شدن رو وكيوم كردم گذاشتم كنار. به نظرم خيلي خوبه. فقط مي ترسم تشكاي پنبه اي رو خراب كنه. بايد بازش كنم يه چك كنم.

سانتيا جان التماس دعا
ياسمين پست ها : 378عضویت:1389/7/18
1390/11/27 - 4:56 عصر
سوها جان ان شاالله پدرت سلامتي شو بدست مياره توكل به خدا
ياسمين پست ها : 378عضویت:1389/7/18
1390/11/27 - 4:57 عصر
به نظر شما اين وكيوما براي رخت خواب پشمي جواب ميده
سپندار پست ها : 2479عضویت:1390/2/14
1390/11/27 - 5:37 عصر
سوها جان

دعا ميكنيم براشون به اميد خداي مهربون زود بهبود پيدا كنند

اللهم صل علي محمد و ال محمد
دارچين پست ها : 18728عضویت:1387/1/27
1390/11/27 - 6:54 عصر
سوها جان از خدا ميخوام به پدرت سلامتي بده.
بهار پست ها : 2198عضویت:1389/10/20
1390/11/27 - 8:17 عصر
آرمانا جون من براي اينجور وسايل يه جعبه داخل كشوم گذاشتم و هرچي خرت و پرت دارم گذاشتم توش. جعبه اش هم در داره كه ظاهر كشو نا مرتب نباشه.
گلك پست ها : 945عضویت:1390/2/12
1390/11/27 - 9:42 عصر
سلام خانوماي با سليقه

بازم ممنون از اين همه ايده هاي كاربرديتون.

شقايق جون تو ص 23 عكس يه سري باكس گذاشته بود خيلي قشنگ بود،من خيلي دنبالش گشتم اما پيدا نكردم،ميشه بگيد از كچا مي تونم بخرم،حدود قيمتش؟

ممنون ميشم هر كي ميدونه راهنماييم كنه؟
       مبارک باشه :)
afsoon62 پست ها : 633عضویت:1389/2/18
1390/11/27 - 11:52 عصر
سلام..سوها جان ا نشالله پدرتون زودتر خوب ميشن..خانوماي خوش سليقه واقعا دست مريزاد...همه چيز عالي بود...مامان يه فرشته خيلي باسليقه اي خانوم..خوش به حال شوهرت و البته مادر شوهرت...دوستان منم كمك ميكنيد تو اين تاپيك

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=183669
Yalda (: پست ها : 2469عضویت:1388/5/11
1390/11/28 - 9:56 عصر
مرسي از راهنماييتون
من يه كيسه وكيوم بزرگ گرفتم 2800 تومن!!!!!!!!
جلدش را دورانداختم وگرنه عكسش را ميذاشتم
رنگ جلدش آبي بود
7000 تومن؟؟؟؟؟كجا بود خواهر؟؟؟
========================

امروز اتاقم را خونه تكوني كردم يعني شوشو همه كارا را انجام داد من يا علي ش را گفتم هههههههه

اما خيلي خسته شدم
چند تا تشك ها را گذاشتم زير تخت خيلي جام باز شد

دكوراسيون را هم در كل عوض كردم
چقدر تو روحيه آدم تاثير داره!
فقط خوشگل پسندهای مشکل پسند کلیک کنن http://namadak.persianblog.ir/ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=882400
يـــــووونيــــــك پست ها : 3676عضویت:1390/5/20
1390/11/28 - 10:51 عصر
سلام خانوماي مهربون
خوبين؟

من خيلي نامرتبم :(
شماها وقتي مجرد بودين هم انقد مرتب بودين؟؟
مامانم همش بهم ميگه جاي تو 4تا پسر داشتم انقد شلخته نبودن ههههه

مثلا" هر وقت كشو و كمدم رو مرتب ميكنم بعدِ 3 روز عين قبلش ميشه!

كتابامم در تا دور اتاقم پخش پلاس :(
مامي دو پرنس پست ها : 7885عضویت:1388/10/21
1390/11/29 - 12:56 صبح
سلام من اومدم با چند وقت دوري از شما

كشوهام و مرتب كردم امروز از home style تو خيابون سنايي از اين جعبه مربع مربع ها گرفتم براي كشو لباس زيرهام خيلي خوب شدن....

جعبه كادي ولنتاين داداشمم كش رفت اوردم گذاشتم تو كشو ميز توالتم يه سري وسيله هم تو اون گذاشتم
قوي كسي است كه ، نه منتظر ميماند خوشبختش كنند و نه اجازه ميدهد بدبختش كنند
مامي دو پرنس پست ها : 7885عضویت:1388/10/21
1390/11/29 - 12:58 صبح
يونيك جون من الانم مرتب نيستم...ههه

اون موقع كه ديگه نگو...اينقدر شلخته بودم خاله ام ميمود اتاقم و ميريخت به هم ميگفت بشين جمع كن...منم با گريه جمع ميكردم اما به قول تو فقط 2 روز مرتب بود...روزي كه جهاز چيدم وقتي تموم شد..خالم گفت حيف اين جهاز كه ميافته زير دست تو...هههه...اما وقتي ادم اميدش به كسي نباشه و مجبور باشه...سعي ميكنه مرتب باشه
قوي كسي است كه ، نه منتظر ميماند خوشبختش كنند و نه اجازه ميدهد بدبختش كنند
ويدا پست ها : 845عضویت:1389/10/24
1390/11/29 - 1:19 صبح
سلام به همه خانماي كدبانو و خوش سليقه ... واقعاً خيلييييييي ازتون ممنونم و خيلي ايده جديد گرفتم. منم از اونايي هستم كه هميشه دارم خونه رو مرتب مبكنم به دليل اينكه خيلي از يكنواختي خونه بدم مياد و دوم اينكه نه خودم و نه همسرم خيلي مرتب نيستيم . :(((( خونمون هم خيليييي كوچيكه و زود به هم ميريزه . خيلي از عكسا و توضيحاتون ايده گرفتم و با اينكه 2 هفته پيش همه جا رو حسابيييي مرتب كردم حتما سعي ميكنم فكرايي كه تو ذهنمه رو عملي كنم.
اميدوارم پدر سوها جونم خيلييي زود با سلامت كامل از بيمارستان مرخص بشن.
دارچين پست ها : 18728عضویت:1387/1/27
1390/11/29 - 1:46 صبح
والا به من به اسم الماني 7 تومن داد... خيلي هم ضخيمه... اگه بهم انداخته خاك بر سرششششش ((:

ميشه بگيد براي كفش چه كنم؟؟؟؟؟؟ كلي كفش هست... ميخوام بزارمشون زير تخت... راهكار چي دارين؟؟؟؟؟؟ همينجوري بزارم كه كثيف ميشن !
گـل رز پست ها : 832عضویت:1389/6/29
1390/11/29 - 2:03 صبح
كشو لباسهاي دخترم
با لوله كردن لباسها فضاي زيادي باز شد .همه لباسها هم ديده ميشن .با در آوردن يه لباس از زير بقيه بهم نميريزن

آپلود رايگان عكس و فايل
يك جمله زيبا از طرف خدا: قبل از خواب ديگران را ببخش ،و من قبل از اينكه بيدار شويد (شما را بخشيده ام)
SHaghayeGH پست ها : 2954عضویت:1388/8/11
1390/11/30 - 1:54 صبح
سوها جون انشاله كه پدرتون هر چه سريعتر سلامتيشو به دست بياره عزيزم..............

*** يكي از دوستان پرسيده بود اون باكسهارو از كجا خريدم؟از ي مغازه همه چي فروشي! بين 3راه جمهوري و امير اكرم. البته مدل من رو تمموم كردهههههههههههههه:( از همين مدل بازار تهران هم داشت........... راستي از اين طبقات چوبي هم تو بازار با قيمت مناسب بود..............

مامي پرنس كيان جونم ميشه از اوني كه گفتي عكس بذاري؟ براي لباس زير؟ ادرس home style رو هم بذارررررررررر

دارچين جونم من خيلي گشتم براي ي جاكفشي شيك! ولي پيدا نكردم . دست آخر يدونه از همين كرما كه البته نسبتا شيكه خريدم ! يعني همش پلاستيك نيستتتتتتتتت!
نگار پست ها : 2043عضویت:1389/11/10
1390/11/30 - 10:05 صبح
سلام مرسي ار ايده هاي خوبتون

ميشه بگيد تو كيسه وكيوم وقتي ميخوام رختخواب بذارم بايد نفتالين هم بذارم اخه يك لحاف و رو تختي عروسيم هست كه خيلي دوستش دارم و به ندرت ازش استفاده ميكنم
ديگه اينكه وقتي از كيسه بعد از يك مدتي بيرون مي ياريم چروك ميشند يا نه ؟

نارسيس پست ها : 4029عضویت:1388/2/19
1390/11/30 - 10:27 صبح
نگار جون ا جايي كه من ميدونم وكيوم نفتالين لازم نداره هوا توش نيست جونور نميزنه (: منم رو تختيه عروسيم خيلي قشنگ و خوشمله گذاشتم تو اين بزرگا كله 8 تيكه اشو با لحافش قبلا مدام تو كمد اينور اونور ميشد كلي غصه ميخوردم الان يه ساله تو وكيومه يه بارم درش آوردم نگاه كردم مشكلي ند اشت كه هيچ چروك هم نبود با اينكه ساتنه

من شديدا دنباله اون جاي كيسه ايكيا بيدم اون استوانهه رو ميگم مغازه در خونمون داشته تا 2 هفته پيش خبر ند اشتم (: اصلا نميدونستم چي بيده الان اينقده دلم ميخواد بخرم هر كي ديد جايي داره پليز راهنمايي كنه من گناه دارم ارزو به دل نمونم اين كيسه ها تو كابينت خيلي رو مخمن ):

من يه توصيه به همه دوستان دارم منم عينه خودتون كشوهام يه مدت نگذشته عينه قبلش ميشه اولش كه بگم در مورده كشو هاي لباسها اين شيوه لوله كردن كه معجزه ميكنه ولي چيزي كه مهمه اينه كه خودمون رو عادت بديم هر چي رو برميداريم مرتب اينكارو بكنيم بقيه چيزها رو به هم نريزيم و همه چيو سرجاش بزاريم كلا بايد نظم رو نهادينه كنيم (: از خوذمون هم بايد شروع كنيم ببينين اگه صد تا كشو و كمد هم داشته باشيم تا وقتي هر چيزي رو همون زمانه استفاده مرتب و منظم برنداريم و هر چيزو همون موقع سر جاش نزاريم هيچ تكنيك و كمدو دسته بندي فايده نداره كه نداره كه نداره كلا من يه چيزو فهميدم 90 درصده به هم ريختگي و بي نظمي دو رو برمون تقصيره خودمونه و بس
خواهرهاي من خيلي مرتبن هميشه ديدم با چه دقتي لباس و وسيله هاشونو بر ميدارن و مي چينن من هميشه ميگغتم اي بابا چه حالي دارن چه حوصله به خرج ميدن نتيجه اش اينه كه هر كي سر زده ميره خونشون هميشه مرتبه عينه من نيستن (: مثلا كسي كه باكس ميزاره لوازمه خرده ريز كشو و خياطي و بدليجاتو ميچينه توش هي ميشينه مي بينه كيف ميكنه دوبار عجله اي بر داره نزاره سر جاش همون آشه و همون كاسه من خودم تازه خونه تكوني كردم و كلي سليقه سر چيد مان وسايل از خودم در كردم ولي جدا با يه نصفه روز بي دقتي همه جي تمومه (: شوهرم كه بماندچقدر همكاري ميكنه ولي كلا وقتي ميبينه من چقدر حساس شدم جرات نميكنه به هم بريزه جايي رو قبلا با تشر و قربون صدقه و حتي كتك (: و هر روشه ديگه جواب نميداد الان فقط تا ميتونم جلوش حساسيت به خرج ميدم فعلا گوشه شيطون كر داره همكاري ميكنه تا بعدش خدا ميدون (: خلاصه كه دوستانه گلم اين حساسيت و نظم هميشگي بايد باشه تاهم براي امثاله من كه زود همه جا رو به هم ميريزن حا بيافته هم كوچولوهاي نازنينمون از حالا ياد بگيرن تا همه عمرشون نظم داشته باشن تو كارهاشون پسره من جديدا ياد گرفته وسايلشو جمع كنه بريزه تو جعبه اسباب بازيش هر چند كله كنترلو وموبايل و وسيله هاي آشپزخونه و جوراب باباش هم توجعبه آقا پيدا ميشه ولي اينم يه شروعه .فكرشو ميكنم مي بينم همه زحمتهاي خونه گردنه منه هر ريخت و پاش هر كوتاهي تو گذاشتن وسيله سرجاشون حتما يه جا يقه امو ميگيره پس هميشه دقت كنم به نفعه خودمه خدايي هر بار پيچوندم بعدش كارم چند برابر شده البته اين تجربه منه شماها همتون مسلما از من مرتب تر و خونه دار ترين گفتم يه چيزي بگم شايد به درد كسي بخوره

راستي گفتم جوراب بايد يه فكري بكنم براي همسرم نه كه پاهاش هيچ وقت بو نميده و هميشه حمام ميره شايد جورابي رو دو سه روز هم بپوشه وقتي مياد خونه در مياره ميچپونه كنار مبل و تخت .بايد بگردم دنباله يه محل براش نهادينه كنم اين جوراب نذاشتن تو چشم و چاله خونه زندگيم اگه بدونين چند بار جلوي چشمه مهمونا جوراب از زير پاشون كشيدم و از لاي مبل در اوردم پسرم اوايل عشقش همين جورابا بود با يه عشقي نازشون ميكرد ميگرفت دهنش راه ميافتاد تو خونه اه اه اه حالم بد شد ):
صفحه 45 از 124 اول قبلی  40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: