2726
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400703 بازدید | 2459 پست
نه نبود
خوب اگه انداختی که چه بهتر راستی صفحه های قبل گفتم خدا کنه ما هم از این سنگها خونه مریم اینا بخریم رو خوندی شقایق ؟
کلی از حرفم خنده ام گرفت
ولی جدا من خوشم امد از سنگهاش
حالا عکسای اینجا رو دیدم کلی انگیزه پیدا کردم واسه مرتب کردن کشوها و کابینتا....... عیدم که نزدیکه آخ جووووووون :)

راستی من دنبال یه سبد جمع و جور ولی خوشگل واسه لباس چرک میگردم.... چی خوبه به نظرتون؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شکسته نفسی میکنی شقایق جون ... ما درس پس میدیم استاد ... خیلی خوشم اومد از سلیقه و حوصله و ایده هات

سوها جون ... :) تاپیکت پرطرفدارترینه فکر کنم تو قسمت عمومی .. و حرفی برای گفتن داره ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
حسنا جون ممنونم از لطفت......................

این کاسه یخیو برای مهمانیها داخلش یخ میزیزم میذارم رو میز یا اپن به جای ظرف یخدون....... همه خوششون میادددد

برو تو وبلاگم ی عکس گذاشتم البته تهه عکسه که اونبار این کاسه رو با خیارو کیوی درست کرده بودم!!!
شقایق آب نمیشههههههههههههههه؟؟؟ چه جوریاست ؟؟ چرا مخم قد نمیده این چه جوری عمل میکنه :)))))))) خوابمم میاد یکم البته :D
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
نه حسنااااااااا جونم وقتی غذاهارو کشیدم اینو از فریزر در میارم و یخ میزیرم توش. بعد موقع جمع کردن ظرفها زودی نایلون میکشم میگذارم تو فریززززز. البته زود به زود درست میکنم!!
2706