2726
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400703 بازدید | 2459 پست
خیلی خوبه قیمت 5600 تازه درش بسته که میشه هیچی تکون نمی خوره
مولتی هاستر

این یکی رو هم گرفتم یا برای نخ و سوزن و دکمه ها یا میخ و از این جور چیزها
مولتی هاستر
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی بچه ها من از سوها جون واقعا ممنونم بخاطر این تاپیکش.که منو از عذاب این بدلیجات نجات داد همش می خرم خیلی دوست دارم ولی چون همیشه قاطی هم بود استفاده نمی کردم حالا اینطوری می تونم راحت استفاده هم بکنم. فکر کنید من هفته ای 3 بار هایپر میرم و همیشه اینها رو می دیدم ولی قسمت ابزار بود و جای میخ هست هیچوقت به ذهنم نمی رسید برای اینکار استفاده کنم امروزم بیشتر شوهرم بهم گفت. ههههههههههه
بچه ها امروز از خرید اومدم ولی هنوز ایده ای برای ژله و .... و شوینده ها ندارم نمی دونم چطور جمعشون کنم الان که فکرم کار نمیکنه گذاشتم برای فردا.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
وایی چه چیز خوبی پیدا کردی ارورا جون...از هایپر خریدی؟؟؟ اره دیدم اون قسمت ابزار الاتش یه جعبه هایی هست ولی به فکرم نرسیده بود واسه این منظور میشه استفاده کرد :))...فقط فکر کنم اگه بدلیجاتمون زیاد بشه و هی بخریم دیگه تو این جعبه جا نشه..
ماندانا جون من بدلیجاتم خیلی زیاده گردنبندهامو دیدی که آویزون کردم توی اون جا قاشقیه انگشترامم توی اون سینی مخصوص انگشتر گذاشتم این فقط برای دستبند و ساعت و گوشواره هست. مطمئن باش جا میشه همش. نهایت اینه که یکی دیگه هم می خری می زاری روش.
مهر افرین جون رل سلفون رو از اینهایی بگیر که خودش لب جعبه اش تیغ داره خیلی راحت بریده میشه. جعبه اش هم سبز رنگه.
سلااااااااااااااام

مرسی از دوستان که اینقدر محبت دارن

فرناز جون این جا کفشی ها هم خیلی جالبه من ندیده بودم ولی وقتی می زاری تو کمد(کمد لباس) بوش اذیت نمی کنه؟

آرورا جون باشه از بقیه هم عکس می زارم ولی به نظر من بهتره از وسایلی که کاربردی تر هستن بیشتر عکس بزاریم مثلا این عکس جا بدلیجات خیلی جالب بود

حسنا جون به نظر من هر چی روی کمدت خلوت تر باشه بهتره ........... می بینی چه کیفی میده وقتی دور و بر آدم خلوت میشه

سارا جون من میزاتو و اتو رو تو کمد می زارم

بعدشم این چیزای طرحدار برای یخچال رو من نفهمیدم کدوما رو می گی؟

مهرآفرین جون هر ایده ای داری عکسشو بزار به نظرم حتما نباید درباره کمد و کابینت باشه بقیه خونم به نظم احتیاج داره،

هانا جون سعی کن ظرفهایی که تو جعبه است رو در بیاری این طوری باعث میشه بیشتر هم اسفاده کنی ...... برای روغن سعی کن یه جای مخصوص روغن بخری و روغن و بریزی توش ...........سعی کن داخل یخچال قابلمه رو با غذا تو یخچال نزاری یعنی غذا رو بریز توی یه ظرف مخصوص غذا که در داره ...... ماستم با سطلش نزار اونم بریز توی یه شیشه خوشگل یا ظرف در دار........... درباره کابینت هم فکر کنم دو تا ظرف عسل هست اونا رو یکی کن.. سعی کن ظرفهای ادویت همشون یه شکل و یه اندازه باشه ............ در هر صورت مشخصه که منظم هستی ......اگه تغییری دادی بازم عکسشو بزار

راستی درباره مواد شوینده من خودم دستشوییم کابینت داره و برای همین مواد شویندم و اونجا می زارم .......حالا اگه بعضی ها کابینت دستشویی نداشتن می تونن بزارم زیر سینگ ظرفشویی یه بار گفته بودم که اونجا فقط برای سطل زباله خوبه می تونید کنارش یه جعبه تهیه کنید و مواد شوینده رو بزارید داخلش
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
ارورا جان ایده جالبی بوددددددددددددد...افرین دختر

من همیشه از اینها که تو کابینت میندازن چسبیها استقاده میکنم خیلی مرتب و یکدست میشه! همیشه از مغازه میخریدم متری 1500 یا 2000 ! ایندفعه رفته بودم مولوی دیدم 20 متریشو گذاشته 8000وای 2 تا رول خریدم :)

اینم چندتا از عکسای داخل کاببیتم که دیگه برای عید مرتب میشهههههههه
..............................................
ظروف دم دستی
مولتی هاستر
........................................................
ظروف پذیرایی مهمان
مولتی هاستر
....................................................
ادویه جات دم دستی ( 1 دونه کمد ادویه جات وسبزی د ارم هااااااا:( )
مولتی هاستر
2706