2733
2734
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400713 بازدید | 2459 پست
حنا جون ... لباسای مجلسی بلندمو تو رگال آویزون کردم همراه با کت و شلوارای شوشو ...

اونایی که با شلوار و دامن میپوشم و جنسشون چروک شدنی نیست گذاشتم قاطی لباسام ...

سالی یه بار مهمونی بریم شاید :)))) آخه اینجا غریبیم و کسی رو نداریم مگر خونه ی همکلاسیامو و دوستام برم ...

مرسی عزیزمممممممممممممممممممممممممممممم کلی بووووووووووس
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهدیه جون ... متوجه نشدم دقیقا ....

طبقه ی بالا یکم شلوغ شده چون کنارش مدارک و آلبوم و اینارو گذاشتم و شلوار و شورت ورزشی زیاد دارم ... کاریش دیگه نمیتونم بکنم ...

یکم بیشتر توضیح میدی از کدوما میگی ؟؟ شاید باز از این شلوغی کمتر شه .. قبلا که تا میکردم که واویلا بوووووووووووود بازار شاااااااااااااام بود ...

از هر ایده ای جهت خلوت تر شدن استقبال میکنم ...

مرسی
حسنا جون دقیقا بالای لباسهات جون می ده برای این باکس ها
بچه ها این عکس رو تو صفحات قیبی گذاشتن دوباره من می زارم تا ببینی
منظورم مهدیه جون هم فکر کنم از همین هاست
همه جور و همه رنگش بیرون هست و من 4 طبقه شوخریدم و لی اونی که بازار هست فرقش با این عکس اینه که به جای جالباسی بالاش با یه نوار چسبی به چوب رخت کمد وصل می شه
وتو طبقه های کوچک و بزرگ و با تعداد طبقه کم و زیاد هست و یه مدل هم مثل یه چمدون کوچولو با تقسیم های کوچک هست
امیدوارم پیدا کنی
من 6000تومن خریدم گرون نیست ولی خیلی خوب می شه خیلی چیزها رو جاداد
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا

آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
2728
سلام عجیجای من خوبین کدبانوها،‎ skykindجونم من اهواز خریدم رگال مخصوص شلوارو،شرمنده ام با موبایل میام نت فعلا نمیتونم عکس بزارم همونایی که بچه ها عکسشو گذاشته بودن که میله میله هست کنار هم و شلوار آویزون میشه بهش البته مال من ۵تا شلوار بیشتر جا نمیگیره خریدم ۵تومن اگه تونستم حتما عکسشو میزارم.

با اجازه کدبانو ها منم چندتا نظر بدم،من کیفام برام عذابی شده بود،رفتم از این گیره های لباس دیوار کوب استیل خوشگلشو گرفتم به صورت عمودی با میخ ریز زدم تو در کمد دیواری و کیفا رو به اون گیره هاش آویزون کردم ذوق مرگم الان:)

واسه تو یخچال هم یه سبدای پلاستیکی هست که هم آب کش دارن هم زیرشو، در هم دارن درسایزهای مختلف،واسه نگهداری سبزی،کاهو خیار و اینا واقعا عالین چون همیشه خشک میمونن من از اونا استفاده میکنم.

یکی از دوستان که الان اسمشو یادم نیست درمورد فریزر ساید که کشو نداره پرسیده بود،من موادمو میزارم تو نایلون بعد یه بشقاب پلاستیکی هایی گرفتم که هم خیلی محکمن هم شکل مربعی بعد مثلا سبزی ها رو مرتب میچینم توش میزازم فریزر دوباره تو یکی دیگش گوشتا رو میچینم میزارم رو اون که با هم قاطی نشن و مرتب هم باشه ،کلا همه موادو میزارم تو سینی میزارم تو فریزر که آب خونش هم یخچالو کثیف نکنه،حالا اگه شد براتون حتما عکس میزارم...

راستی بچه ها سوال:شما اتو تونو کجا نگه میدارید؟با جعبش یا بدون جعبش؟بگید لطفا...

و اینکه از این چیز طرحدارخوشکلا که پهن میکنن تو یخچال راس میگن که جلو عبور سرما رو میگیره؟البته از کسی شنیدم که واسه طبقه شیشه ای مشکلی نیست...

بچه ها راستی اگه مبلاتون از دیوار فاصله داره اون پشت مشتا هم میتونید کلی چیز میز بزارید،البته اگه مبلتون پایه بلند نباشه که معلوم شه
الحمد لله رب العالمین ...

واااااااااااااااای چه خوبه اینا هانوش ... مرسییییییییییییییییی

متشکرم مهدیه جان ...

امروز میرم ببینم پیدا میکنم یا نه ....
سارا سادات عزیز

من میز اتوم و اتوم رو میزارم تو یکی از طبقات کمد دیواریم ....کلا یک طبقه رو گذاشتم واسه سه راهی و میز اتو و اتو و جعبه ی نخ و سوزن و اینجور چیزا ...

وااااااااااااای که چقدر کمد دیواری به درد میخورههههههههههههه ...
2738
واسه جاجورابی .... قبلا البته اینجا عکسشو گذاشته بودم ....
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=136994&PageNumber=3

اینم خود عکس ... سایت  آپلود عکس رایگان , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان

خیلی خوبه .... ظاهرشم قشنگه ....

من سوءاستفاده میکنم .... :))) چون جورابای شوشو همیشه تمیزه ، کنارشون شارژ موبایلارو میزارم ...

واسه جا کفشی از اون جاکفشی هایی گرفتم که بالاش یه کمد میخوره و توش میشه واکس و فرچه ی کفش رو گذاشت .... خیلی خوفه

واسه ادویه ها و گیاهای داروئی که استفاده میکنم ... از این باکسای پلاستیکی کشویی گرفتم ... پنج طبقه گذاشتم تو آشپزخونه ... از سبزی خشک گرفته تا گیاهان و حبوبات و اینارو همرو میزارم تو اونا .... خیلی جامو باز کرده ...

فکر کنم دوستان صفحات قبل عکسشو گذاشتن چون دیدم اینجا ....

واسه کاهو و چیزایی که زود پژمرده میشه مثل فلفل دلمه و خیار و زنجبیل تازه و .... اینارو میزارم تو این چیزای(!! چیه اسمش خب !! ) پارچه ای که روش پلاستیک کشیده شده و طرحهای قشنگی داره ....

خوب آب سبزی جات تو خودشون نگه میداره و خیلی خوب میمونننننننننننن ....

ممنون دوس جونا بابت پیشنهاداتون.

فتونیا جون از یه پلاسکو تو خیابون نادری گرفتم،خیلی بزرگه دوطبقه اس فک کنم اسمش موج بود...

حسنا جون منم دقیقا از همینا واسه جا جورابی وسایز کوچیکش رو واسه شارژر و هندسفری موبایل گذاشتم:)
الحمد لله رب العالمین ...

باز هم تشکر از خانوم های باسلیقه

یه چیزی خواستم بپرسم
اینجا فقط ایده هامون درباره کمد و کابینت و این چیزا رو میتونیم با بقیه شیر کنیم؟
یا اینکه اگر ایده ای برای در و دیوار خونه هم داریم میتونیم عکساشو بذاریم؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی یه مشکل اساسی دارم

شما با رول سلفون تون چه جوری کنار میایید؟؟
من همیشه با پیدا کردن سرش و کشیدنش روی بعضی از ظرفا- اونایی که بزرگ تر هستن- مشکل دارم
یا کج و کوله و چین چینی میشه یا پاره میشه
منم عجولم- هی میخوام تند تند کارامو بکنم.برای همین همیشه با این موضوع مشکل دارم

این قدر این موضوع کلافه ام میکنه که بعضی وقتا از خیر سلفون کشیدن میگذرم
2706