2410
2553
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400679 بازدید | 2459 پست
اینم یه ایده با استفاده از سبد:

NadaPenny.com Free Image Hosting

من توکابینتامو اینجوری چیدم. فنجونهای کناری که واسه مهمونیهای رسمی استفاده میشن چیدم تو سبد مربعی بلند گذاشتم تو کابینت . یک سوم جا می‌گیره

من کلا سه تا کشو تو آشپزخونه دارم. واسه همین قاشق چنگال‌های اضافه رو تو این کشو پلاستیکی‌ها چیدم گذاشتم تو طبقه کابینت پشت ظرفها. دیده نمیشه.

همه سایز و همه رنگش تو پلاستیک فروشی‌ها هست. میشه واسه بدلیجات و لوازم آرایش از اینا هم استفاده کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الناز جون

1) یه مقوای محکم ترجیحا گلاسه (که بشه تمیزش کرد) پیدا کن. مثلا کارتن چینی‌آلات یا لوازم صوتی ...

2) عمق کشوتو اندازه بگیر. مقوا رو به شکل مستطیل که طولش به اندازه طول یا عرض کشوت هست و عرض مستطیل به اندازه ارتفاع کشو؛ ببر . فقط یکی دو سانت از کمتر از ارتفاع کشو بگیر که موقع باز و بسته‌کردن گیر نکنه.

3) به فاصله‌های دلخواه مثلا 10 سانت 10سانت برش بزن . البته تا نصفه. اگر مقواهات کلفتن باید برش را یه خورده پهن‌تر کنی اما زیاد گشاد نباشن چون موقعی که رو هم نصب بشن ممکنه سفت نایستد(!) و وا بره.

4) حالا دو بدو، برعکس روی هم سوارشون کن. یعنی یه مستطیلت شکافهاش رو به بالا باشه و مستطیل دیگه شکافهاش رو به پایین. مثل عکس

آخرش مثل این میشه. البته اگه مقوات گلاسه محکم خوشرنگ باشه مسلما بهتر در میاد.

برای رعایت موازین کپی رایت بگم: من عکسا رو از نت گرفتم. :دی
بچه ها از خود مغازه دار ها هم میشه ایده گرفت. مثلا اگه ما 10 تا انگشتر داشته باشیم اونها هزار تا دارن بنابراین حتما یه راه خوب برای مرتب کردنش سراغ دارن من امروز رفتم وقتی ویترین مغازه دارهای بدلیجات رو دیدم دیدم جا انگشتری خیلی وسیله خوبی برای انگشترهای بدلمون هست و یکی خریدم. اینم عکسش یه چیز ساده و جمع و جور و راحت.
مولتی هاستر
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2720
سلام بچه ها
ایده هایی برای جای بدلیجات:
بچه ها این با یه قلب (یا هر شکل دیگه مقوایی )و یه قرقره خالی ساخته میشه و تو در کمد نصب میشه:

اینم با چوبای اضافی میشه درست کرد:

اینم یه جور سبد خونگی ساز :
من داروها رو تو یکی از این ظرفای فریزری دردار (مستطیلی تقریبا بزرگ) چیدم قرصا رو دسته بندی می کنم (قرص معده- مسکن- انتی بیوتیک....) دورش کش پول می ندازم و می چینم تو ظرف. درشو می بندم و می ذارم تو یخچال. بهتر از این به ذهنم نرسیده تا حالا.

جعبه کمکهای اولیه خیلی خوبه ولی من جای مناسبی واسه نصبش نداشتم.
سلام بر همیشه فعالان این تاپیک خیلی مفید

اونقدر مفید که من بعد چندین ماه اومدم و دارم لباس ها مو تفکیک میکنم تا ایجاد انباشتگی نشه و یه جورایی کمش کنم

خب یه سری عکس باحال دارم که با دیــــــــدن بعضیـــاشون به قول سوها باید سر به بیابون بذارید چون خودم گذاشتم

1. اینو با یه ذره حوصله و چند متر (بستگی به عرض جنس داره) پارچه و نایلون ضخیم و یه نخ سوزن میتونید تو خونه درستش کنید

2714
2706