2703
2553
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400679 بازدید | 2459 پست
هانوش جون اسم این کیسه ها وکیوم هست ؟؟؟؟؟؟؟

واااااااااای نمیدونستم ... دارن اینو لوازم خونه فروشیا .... ؟؟؟؟ هی وااااای من ...

مرسی که گفتی
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
لینکت اینه در اصل http://img.nadapenny.com/t20/12039/nadap082309850970231.jpg

آهاااااااااااااااااااااااااااا دیدم اینارو .... ولی کاربردشو نمیدونستم

مرسی که گفتییییییییییییییی
میگم بچه ها واسه پارچه های پشمی ، حتما باید نفتالین بزارم بینشون ؟ قبلا هیچ وقت نزاشتم .... یه بار یکی بهم گفت بزار !! من از بوش بدم میادددددددددددددد
بچه ها من مدت هاست که لباس هامو توو کشو لوله میکنم ومیذارم.خیلی خوبه.
تازه وقتی میخوام برم سفر، توو چمدون هم لباسا رو همین جوری میچینم.خیلی لباس جامیشه این طوری.
بی سر و سامان توام یا حسین
2714
برای میز اتو زیر تخت رو دوستان پیشنهاد دادن ولی من تختم از اینهایی که زیر نداره. قبلا توی کمد میزاشتم ولی حالا می خوام یه میز بزرگ بگیرم همینطور باز بزارم گوشه اتاق که تند تند اتو بکشم آخه توی اتو کشیدن خیلی تنبلم.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
من میز اتوم از ایناییه که از وسط خود میزش تا میشه .... کوچیک میشه ... به خاطر همینم راحت تو کمد دیواریم جا میشه ... کلا سه راه ها و میز اتو و اتو و جای سوزن نخ و اینارو میزارم تو یه طبقه تو کمد دیواری ... چندتاچیز میز دیگه هم کنارش هست البته
IMG4UP
اینجوریه تقریبا ظاهرش ولی از وسط تا میشه میاد رو هم ... دراز نیست خلاصه ... اگر خواستید بگید عکسشو بزارم ! البته فکر کنم اکثرا دیدن این مدل رو ...
بچه ها شما چرخ خیاطی دارید ؟؟

کجا جاش دادید ؟؟ من نخریدم تا الاااااااااااان ... فقط و فقط به خاطر اینکه جای چرخ خیاطی باید ثابت باشه و کلا دست و پا گیره و جای درست حسابی میخواد ...

شما اگر دارید چیکارش کردید ؟؟
مهدیه جون میشه بیشتر توضیح بدی چون من می خوام میز اتو بزرگ بگیرم اینی که می گی چطو.ریه؟ ندیدم تا حالا که زیرش میز داشته باشه.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
ببین برای سلفون که مشکل داری تو شهروند قسمت قابلمه ها یه مدل هست که بالاش دستمال کاغذی حوله ای و پایینش جای سلفون و یه جا هم برای فویل دار
مارک تفلون که یه تیغه خیلی تیز هم برای برش داره
و یه مدل معمولیش هم تو قسمت پلاستیکی هست
ولی مارک تفلونش خیلی شیک بود حالا نمیدونم هنوزم دارن یا نه
یه مدل هم کابینت سازی ها دارن که استیله و به دیوار نصب می شه هم برای سلفون جا داره هم برای دستمال
ببینم می تونم عکس بزارم براتون تا همه از شر سلفون راحت بشین

2706