2733
2734
عنوان

بهترین وسایل بهداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 553146 بازدید | 10966 پست
سلام مجدد به دوستای عزیز خودم

اول از همه تشکر ویژه از سرو عزیز که اینهمه به فکر و یاد من هست و دوست داره کمکم کنه . ممنونم گل من ؛ تو هم سوالی چیزی داشتی من در خدمتتم دختر خوب . بوس

مهناز جون
شماره کرمهایی که آنیتا میگفت : 0 و 1 بود ( 0 تن زرد ؛ 1 تن صورتی ) نه 1و 2 خوشگلم :-))))

فرناز جون
انشالله وجول پیگیری میکنه و شب عید عمرا یاد این مردک بکنیم :-))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااااااااااااااااااام

از دوستان هرکسی پستمو میخونه چنتا از عطرهایی که بوی فوق العاده شیکی دارن بهم معرفی کنه هم زمستونه هم بهاره. هر برندی باشه .پیشاپیش ممنون.
I always have u on my mind
2731
2738
سلام دخترهای گل
خوبین؟ بچه ها فکر کنم مهناز مامان رفته مسافرت
عصر پنج شنبه همه تون بخیر
شاینی جون من گوچی 2 همون که صورتیه داشتم چندین بار هم تکرارش کردم، به نظرم بوش شیکه ولی موندگاری اش کمه
تازگیها هم زن طلایی داشتم که البته فکر کنم مال من فیک بود چون خیلی اش پرید
ولی با این حال همه میگفتن بوی شیکی داره ولی فکر کنم که تازگیها خیلی ها استفاده میکنن
سلام به همه دوست جونا

نه بابا شیرین جون...مسافرت کجا بود؟ تا در اختیار اداره هستیم که هیچی...پنج شنبه جمعه هم نقش آژانس رو واسه خونواده ایفا می کنم اگر خدا قبول کنه.

شاینی جون، آنیتا و چند تا دیگه از بچه ها از Bvlgari Rose Essentielle خیلی تعریف می کردن. خودم هم بوش رو تست کردم خوب بود و به نظرم نه بوی خیلی گرم و نه خیلی خنکی داشت

http://www.google.com/products/catalog?q=bvlgari+perfume+for+women&hl=en&prmd=imvns&biw=1579&bih=686&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=9658336955133567712&sa=X&ei=u3AhT7PADcPWrQfm9oymCA&ved=0CLgBEPMCMAQ

فلاور بمب هم به نظرم از اون عطرهاس که 4 فصل می شه ازش استفاده کرد

http://perfumenews.mihanblog.com/post/310

ایکلات هم که عطر فیوریت خودمه و عاشقشم و مناسب 4 فصله
تقویت ابروهای کم پشت و در حال ریزش

گاهی بی دلیل و ناگهانی با ریزش ابرو هایمان مواجه می شویم و خوب این مسئله برای دختران و خانمهایی که بخصوص ابرویی طبیعی و مناسب داشته اند نگران کننده خواهد بود و البته فرق نمی کند شاید برای آقایان نیز این اتفاق بیفتد که به همین نسبت جای نگرانی خواهد داشت .

اگر شما نیز جزو این دسته هستید که با یک چنین مشکلی روبرو شده اید بهتر است ازاین ماده ی طبیعی و بسیار موثر استفاده کرده و مرتبا آن را بین موهای ابرو و لابه لای آن بزنید و پس از مدتی نتیجه ی آن را ببینید به این ترتیب عمل کنید که:

چند عدد فندق را از پوست جدا کرده و آنها را روی شعله ی مستقیم گاز قرار دهید تا کاملا سیاه شده و بسوزند سپس سوخته های آن را در ظرفی کوچک و مناسب بریزید و خوب له کنید به طوری که مثل سرمه ی چشم پودری و کاملا به شکل آسیاب شده در آید .

می توانید برای پودر کردن آنها از هاونهای کوچک سنگی استفاده نمایید و بعد از آن سوخته های فندق را در قوطی یا ظرف کوچک مناسب ریخته و هر شب وقت خواب با وسیله ی باریکی مثل میله های کوچک درون سرمه دانها آنها را لابه لای ابروها زده به طوری که خوب به ریشه ها مالیده شود و روز بعد بشویید و این کار را سه الی چهار هفته مرتب ادامه دهید تا نتیجه بگیرید .

روغنی که از سوختن دانه های فندق بدست می آید و داخل آنها وجود دارد باعث رشد ابروها و در آمدن ابروهای ریخته شده می گردد و رنگ سیاه آن نیز ابروها را به طور طبیعی تیره تر خواهد کرد و باعث استحکام تار ابروها خواهد شد .

توجه داشته باشید که ممکن است بعد از شستشو کاملا از روی ابروها پاک نشوند که این بهتر است چرا که علاوه بر شکل دادن و پر رنگ کردن ابروهای کم پشت تاثیر خود را بیشتر خواهد گذاشت و شما می توانید حتی بجای استفاده از مدادهای ابرو که به مرور باعث ریزش ابروها می شوند از این مواد برای پر رنگ کردن و فرم دادن به آنها استفاده نمایید.
هشدار درباره گسترش ایدز و هپاتیت از طریق پدیکور ماهی

نهاد دولتی محافظت از سلامت انگلیس درباره انتقال و گسترش ایدز و هپاتیت از طریق مراقبت از پوست با استفاده از ماهی های کوچک PEDICURE FISH هشدار دادند.

نهاد دولتی محافظت از سلامت انگلیس هشدار داد: شیوه مراقبت و درمان پوست با استفاده از ماهی های کوچک ممکن است باعث گسترش ویروس ایدز و هپاتیت شود.

PEDICURE FISH یا همان پدیکور توسط ماهی، روشی است که به جای استفاده از وسایل پدیکور از ماهی های کوچک موسوم به گارا روفا (Garra Rufa) استفاده می شود.

این ماهی ها عمل پرزبرداری و برداشتن لایه مرده را از روی پوست پاها انجام می دهند و آنها دکتر درمان بیماریهای پوستی از جمله بیماری اگزما و پسوریازیس هستند.

روش درمان این گونه است که فرد داخل استخری با آب گرم می رود که داخل آن ماهی های بدون دندان بین ۳ تا ۴ سانتی متری گارا روفا به پوست فرد حمله می کنند و شروع به مکیدن پوست او می کنند و لایه رویی پوست او را می خورند.

نهاد دولتی محافظت از سلامت انگلیس اعلام کرد: بیماران دیابتی و بیماران پوستی یا آن دسته از کسانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند؛ بیشتر از دیگران در معرض ابتلا به عفونت در حین استفاده از شیوه درمانی و مراقبتی با استفاده از ماهی های گارا ورفا هستد لذا باید از این شیوه درمانی و مراقبتی پرهیز کنند.

این نهاد دولتی افزود: حوضچه های مورد استفاده حاوی صدها ماهی کوچک است که مشکلات دیگری را به علت انتقال باکتری از طریق این ماهی ها از یک مشتری به مشتری دیگر یا از طریق آب آنها در صورت تعویض نشدن، ایجاد می کند.

این آژانس هشدار داد که اگر یکی از مشتریان ایدز یا هپاتیت یا خونریزی در آب داشته باشد، خطر انتقال عفونت به مشتری دیگر وجود دارد.

شیوه مراقبت و درمانی پدیکور با ماهی در آسیا گسترش یافته است اما در برخی از ایالت های آمریکا از جمله فلوریدا، تکزاس و واشنگتن به خاطر خطر آن در انتقال بیماری از طریق جراحت های باز ممنوع است.

این درحالی است که این شیوه درمانی در انگیس وجود دارد و 280 مرکز این خدمات را ارایه می کنند.

-

شنیدم ایران هم این استخرها در بعضی از سالن های آرایشی راه افتاده
پیشگیری از به وجود امدن خطوط چهره

اولین چروک ها؟ آنها اغلب در کنار چشم یا روی پیشانی ظاهر می‌شوند. این زمان برای بسیاری از زنان، مرحله ای کلیدی است. البته ما می‌توانیم شیوۀ مثبتی برای زندگی مان هم برگزینیم.خطوط چهره چروک نوعی چین است که بر روی پوست تشکیل می‌شود. چروک ها بر اثر شل و سست شدن دِرِم، لایۀ عمیق تر پوست که دیگر نمی‌تواند به طور کامل از اپیدرم یعنی لایۀ قابل مشاهده محافظت کند، ایجاد می‌شوند.

بنابراین، پوست کمتر می‌تواند در مقابل از شکل افتادن مقاومت کند، نشانه ها ظاهر می‌شوند و خطوط چهره به وجود می‌آیند. این چروک ها از حرکات چهرۀ ما متولد می‌شوند- زمانی که ما می‌خندیم، زمانی که چشم های مان را گشاد می‌کنیم، زمانی که ابروهای مان را در هم می‌کشیم و پوست مان چین می‌خورد. زمانی که چین ها هزاران هزار بار تکرار شود، فیبرهای پوست مان کم می‌شوند و به اتمام می‌رسند و به محض اینکه حرکت متوقف شود، پوست ظرفیت صاف شدن مجددش را از دست می‌دهد.

محل هایی که چروک ها بیشتر در آنها ظاهر می‌شوند
اولین محل هایی که چروک ها در آنها ظاهر می‌شوند، برای هر شخصی متفاوت است. می‌توان گفت که آنها بنابر عملکردهای همیشگی چهرۀ هر فرد به وجود می‌آیند… محل هایی که تقریباً بیشتر چروک ها، در آنها دیده می‌شوند:

-پنجۀ غاز:
این چروک ها در اطراف چشم ظاهر می‌شوند. آنها خطوط لبخند هستند.

-چروک شیر:
در بین دو ابرو یک شکل V مانند تشکیل می‌شود. این چروک ها زمانی ایجاد می‌شوند که ابروهای مان را در هم می‌کشیم و جدی می‌شویم.

-چروک های پیشانی:
این چروک های افقی بیشتر بخش های پیشانی را دربرمی‌گیرند. آنها چروک های بیان نگرانی را تولید می‌کنند.

-اطراف لب ها:
اینها همان چروک های کوچکی هستند که اطراف لب ها پدیدار می‌شوند، ناحیۀ لب و اطرافش به طور ویژه حرکت پذیر هستند و بنابراین پوستش حساس است.

برای مقابله با خطوط چهره چه کار می‌توانیم بکنیم؟
چروک های چهره از جوانی بر روی پوست ظاهر می‌شوند (بستگی به سن و نوع پوست هم دارد). اولین درس این است که باید مراقب پوست تان باشید و محافظت از پوست در مقابل پیری را از جوانی، حدوداً از ۲۵ سالگی شروع کنید، حتی می‌توانید از ۱۸ سالگی هم با مراجعه به متخصص پوست، برای این کار اقدام کنید.

این مراقبت های مانع از ایجاد حالات مختلف در چهره نمی‌شوند و بنابراین یک درمان تضمین شده نخواهد بود. اما اگر از پوست به خوبی محافظت شود و اگر تحریک تجدید سلولی به درستی انجام گیرد، دِرِم مدت بیشتری انعطاف پذیر خواهد بود، ضمناً ظاهر شدن چروک ها به تعویق خواهد افتاد. امروزه بسیاری از برندها محصولات مراقبتی در مقابل “اولین چروک ها” را پیشنهاد می‌کنند، این محصولات بدون اینکه خیلی غنی باشد در مقابل شروع پیری پوست مقاومت می‌کنند.

مبارزه با چروک ها، بله، اما با چهره، نه!
روش های دیگری برای مقابله با چروک وجود دارد. یکی از این روش ها مربوط است به حالت هایی که چهره به خود می‌گیرد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که وقتی حال تان خوش نیست، ناخودآگاه اخم می‌کنید، سعی کنید این عادت را ترک کنید. تزریق بوتاکس یک روش اساسی است، در این روش فقط عضلات عامل ایجاد چروک از کار انداخته می‌شوند.

این روش مفید است اما حواس تان باشد:
بنابر مشخصات این روش، این تزریق ها مانع از ابراز برخی حالات در چهره می‌شوند که به آنها عادت دارید. برخی از زنان روش نامناسبی در زندگی دارند. این نکته را قبل از اینکه خود را به زحمت بیندازید، بدانید!

و ضمناً فرامش نکنید که بهترین راه حل این است که هر روز صبح هنگام آرایش کردن، خودتان را عصبی نکنید و چهره تان را همان طور که هست بپذیرید. چروک های چهره فقط نشانۀ گذشت زمان نیستند، آنها بیانیۀ قابل مشاهدۀ شخصیت و داستان زندگی ما هم هستند. می‌توانیم به آنها افتخار کنیم و به داشتن شان مغرور باشیم.
2706