2733
2734
عنوان

بهترین غذای کمکی برای بچه 9 ماهه

34731 بازدید | 8 پست
سلام مامانا.به نظرتون اگه بخوام برای پسر 9 ماهم سرلاک بخرم چه مارکی و چه ترکیبی بهتره؟وزنشم کمه.تاثیری داره؟/لطفا کمکم کنین/ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بلدین رو هر بچه ای نمیخوره من که برای پسرم خریدم 15 تومن همش رو ریختم دور از بس بد مزه بود واونم نمیخورد دیگه برای دخترم نخریدم
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
عزیزم بیسکویت و ساده خیلی خوش مزه هستند .من تمام طعم های سرلاک رو امتحان کردم و دخترم دوست نداشت و ترش میکرد اما الان فقط بلدین میخرم از مروی .پاساژ تیراژه هم داره. من به این محصولات ایرانی چون اعتماد ندارم نمیخرم .دکتر دخترم میگفت این سرلاک ها چون اینجا پر میشه ، برای اینکه مدت وارد کردن و نگهدارش از حد مجاز بیشتر ، برای همین مواد افزودنی داره که به شدت برای بچهها ضرر داره ، رو این حساب من ایرانی چیزی نمیخرم ،
2738
غیر از سرلاک چیزای دیگه هم میتونی بدی.من یک قطعه به،گلابی یا سیب(یک کدومشون را)رنده میکردم میزاشتم ارروم بپزه بعد ارد برنج و کمی شکر و پودر بادام اضافه میکردم خیلی دوست داشت.خیلی هم مقویه.
یکی از دوستام متصص ازفاله میگه سرلاک خودتون درست کنید اماده ها ایرانی و خارجی افزودنی زیاد دارند.بیسکویت مادر،بادام،موز،شیرخشک را مخلوط کن بده بخوره.
البته من نه ماهگی سرلاک خرما نستله میدادم و پسرم خیلی دوست داشت