2726
عنوان

داروی گیاهی قوی برای تقویت رحم و تخمدانها میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 505663 بازدید | 98 پست
سلام خانوما. ۱۹سالمه و سنو در روز چهرده پری انجام دادم و فولیکول ۱۰و۱۲داشتم, بنظرشما چکارکنم و چه داروی گیاهی مصرف کنم, پیاز درمانی چطوره؟هنوز پیش متخصص نرفتم که داروی تحریک تخمک یا چیزی مصرف کنم. از داروهای شیمیایی خوشم نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام منم دوماه پری نمیشدم رازیانه رو مرتب هر صبح یک قاشق چایخوری دم میکردم و میخوردم ماه بعد پریود شدم.و کلا بعدازاون پری هام خیلی مرتب و بیست و هشت روزه شد.من فقط چهل روز مصرف کردم البته ایام پری نبایداستفاده کرد چون احتمال خونریزی داره.برا منکه رازیانه خیلی خوب بود تعریفشم از بچه های همین جاشنیده بودم

دوستان به نظرم برای تنبلی تخمدان. تنظیم پریودی. حتی دوستانی که فقط با قرص و امپول پریود می شن. باردار شدن. اب شدن کیست و فیبروم. حتی دوستانی که باید عمل کنند. عفونت و.... حتما عرق فراسیون رو امتحان کنید

با ۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱ تماس بگیرید. مشاوره رایگان می دهند و عرقیات سنتی دارند و ارسال رایگان

سلام 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

اونایی که تنبلی تخمدان دارن در درجه اول باید وزنشونو پایین بیارن مصرف شیرینی ممنوع ماکارونی ممنوع. بعد همراهش داروهای گیاهی مصرف کنین. عسل طبیعی و عرق بومادران و رازیانه. 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

کپسول آوابوست عالیه

یازده سال کارم شده به سیسمونی مغازه ها نگاه کردن وتصورکردن نی نیم توی لباس خیلی وقتا کنار مغازه سیسمونی می ایستم شروع میکنم به رویاپردازی بااشک چشام ازکنار ویترینش ردمیشم باخودم میگم چقد خسته شدم ازحرف مردم ازاسم نازایی ازاینکه محرومم ازمادرشدن ازاینکه همه بانگاه ترحم نگاهم میکنن خسته ازمطب دکترا مراکز ناباروری واقعا خسته شدم هرمادری می بینم که بارداریا بچه بغل یهو چشام ناخواسته پرحسرت میشه تومادرنی نی سایتی که امروز مثل من دردمیکشی برام دعاکن تومادرنی نی سایتی که الان یاتوشکمت نی نی یاتوبغلت واسه من وهمه دوستای منتظرم دعا کن 
2706