2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها. من امروز هفته اخر ششم رو پشت سر میذارم دیروز رفتم سونو که گفت در حال حاضر فتال پل(جنین) و کیسه زرده دیده نمیشه . و ضربان قلب هم شنیده نشد.هیچگونه علایم خونریزی یا لکه بینی هم ندارم..کسانی که حاملگی پوچ داشتین شماها از چند هفتگی متوجه شدید و کی خونریزی داشتین؟
2731
سلام متین جون. بالاخره روز سونو من به سر رسید پس از این همه نگرانی...خداروشکر جنین دیده شد...خیلی خوشحال شدم تنها نگران خونریزیم بودم چون از صبح یکمی خونریزی داشتم که دکتر گفت با استراحت برطرف میشه...
سلام دوستان. من سن بارداریم با سن جنین 3 هفته فاصله داره. تو هفته پنجم رفتم سونوی واژینال گفتن جنین فعلا دیده نمیشه 3 هفته دیگه بیا. یعنب امکان داره بارداریم پوچ باشه؟؟؟؟؟ خیلی نگرانم
2738
سلام خانومای گلم تورو خدا اینقدر به خودتون استرس وارد نکنید واسه نی نی هاتون خوب نیست من بارداری دوممه ، سر پسرم هیچ مشکلی نداشتم اما ایندفع از هوم روز اولی که فهمیدم دکترا نا امیدم کردن تموم اون چند هفته رو اینجا با کامنتی شما و البته توکل بر خدا پشت سر گذاشتم تو هفته چهار دکتر گفت خارج از رحمه با سونو تو هفته پنج گفتن احتمالا پوچ اما من صبر کردم و توکل یه هفته پیش رفتم سونو به لطف خدا هم خودش بود هم صدای قلبش و شنیدم ان شالله همه مامانا این دوران و به سلامتی سر کنن یادتون نره سوره یاسین و حجرات و برای حفظ و سلامتی نی نی های نازتون بخونید به امید به آغوش کشیدن نی نی هامون و بوسیدنشون !
سلان ...مامان زهرای عزیز خدشحالم که خودتو نی نی هر دو سالمید...عزیرم اوایلش از روی چی گفتن که خارج رحمی یا موچه؟؟ آز بتا دادین؟؟ من بتام روند بالا رفتنش کنده...اول 6آبان 65 17آبان406 19آبان 444 21آبان 638....سونوی واژینال ساک و واضح ندید گفت توده ای ساک مانند دیده میشه...من هفته ی چهارم روند کند بتا نگرانم کرده
سلان ...مامان زهرای عزیز خدشحالم که خودتو نی نی هر دو سالمید...عزیرم اوایلش از روی چی گفتن که خارج رحمی یا موچه؟؟ آز بتا دادین؟؟ من بتام روند بالا رفتنش کنده...اول 6آبان 65 17آبان406 19آبان 444 21آبان 638....سونوی واژینال ساک و واضح ندید گفت توده ای ساک مانند دیده میشه...من هفته ی چهارم روند کند بتا نگرانم کرده
سلام شیوای عزیزم خوبی ؟ ببخش دیر جواب دادم هفته چهارم بود هیچی ندید واسه همین گفت خارج از رحم یه هفته بعد که رفتم گفتن ساک دیده میشه اما اثری از جنین و قلبش نیست و احتمالا پوچه با اینکه بتام بالا میرفت اما گفت تو پوچ مثه بارداری طبیعی بتا بالا میره اما یهو افت میکنه
2706