2726
عنوان

درد تخمدان سمت راست نشونه چیه

9175 بازدید | 23 پست
من۵روزه عقب انداختم دیروز بی بی چک گذاشتم منفی بود ولی حس حاملگی داررم یکمم حالت تهوع دارم
عشق با هم صعود کردن نیست، عشق در وقت سقوط با هم بودن است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تخمدان سمت چپم درد میکنه ۲ روزه عقب انداختم سرما هم خوردم نمیتونم دارو بخورم حس بارداری هم خیلی زیاد دارم😕
❤️❤️❤️یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست. مثل افسانه ای شیرین و عجیب و غریب که سخت می شود باورش کرد. آخر چطور می شود یک دفعه مادر شد. همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت می دهند و می گویند این بچه شماست، همه چیز تغییر می کند. دستت را می گذاری روی شکم و حس می کنی از همین حالا باید قوی تر باشی. باید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی، همراهش باشی. شروع به تکان خوردن که می کند فکر می کنی دیگر خودت نیستی، دیگر پاهایت روی زمین نیست. لذتی وجودت را می گیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی. چقدر قلبت می تپد برایش. برای اویی که هیچ نمی دانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. از همین روزهاست که نگرانش می شوی. که چرا تکان نمی خورد، چرا نمی چرخد، چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد❤️❤️❤️
2728
فک نکنم اصلا ربطی داشته باشه ها منم قبل عید تخمدان سمت راستم درد میکرد گاهی خیلی شدید میشد منم ترسیده بودم عقبم انداخته بودم گفتم شاید کیسته باز. بعدم عادت شدم و همه چی عادیه الان
ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
منم دوطرفم دردمیکنه ۱۳روزه عقب انداختم همه علایم بارداری روهم داشتم ولی میگفتم بی خیال توهمه..۱۳روز گفتم توهمه امروزرفتم آزمایش خونه منفی بود این درداهم نمیدونم ازچیه؟ایییش...حالابعدتعطیلات بایدبرم متخصص
تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2706