2726
مردم از استرس هرچی سرمو گرم میکنم نمیشه خودمو گول بزنم.بهرحال هرچیزی بار اولش استرس و هیجان داره.بیمارستانم مردمه توی خیابون کرمان.لطفا تجربه ی زایمان تو این بیمارستان و بگید کارایی ک قبل و بعدش باید بکنم چجوری بچرو شیر بدم و هرچی ک لحظه هامو حالمو بهتر میکنه بگید یاد زایمان خودتون بیوفتید و بهم بگید منم اون کارارو بکنم ک راحت باشم چون واقعا آدم بی اعصابیم و از افسردگی بعد زایمان میترسم. تچکررررر😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی مبارکه بسلامتی بیهوشی عمومی هستی یانخاعی بیهوشی عمومی خیلی خوبه دیگه دردکمرنداری بعدش میخوابی وپامیشی نی نی بدنیااومده بعدشم که شیاف میزنن دردش قابل تحمله خونم رعتی استفاده کن مایعات زودتربخوربیهوشی زودازبدنت خارج بشهشیردهی هم اولاخوب کمترمیادعادیه کمکم دستت میادفقط کمربندتوببندکه راحت باشی من باکمربندفرزبودم ولی وقتی بازنیکردم نمیتونستم یفدم برم نترس دوسه دوسه روزاول دردداری بعدش کمکم میره ولی ازهمون ادلم میتونی کارای خودتوبکنی
2728
قبلش کار خاصی نمیخواد ... بعدش هم کار خاصی نمیخواد :| چه خووووب راهنمایی کردم خخخ خوب من 44 روز پیش عمل شدم. شیر دادن رو یه خانوم میاد یادت میده و توضیحات لازم رو هم میده. من واقعا هر چی فکر میکنم کار خاصی قبل و بعدش نکردم. تو بیمارستان بهت مسکن میزنن تو سرمت...شاید شیاف هم بدن بهت. اومدی خونه هم خودت صبح و شب یه شیاف استفاده کن. جعفری و آب سیب شیر رو زیاد میکنه .همچنین آب هویج .
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
هیچ کار خاصی نکن ساک خودت و بچه رو چک نهایی بکن لوازم ارایش برس بردار برا بعدش و ساعت ملاقات امشب با شوهرت و شکم قلمبه ت عکسای شب آخر بارداری رو بندازید خونتو مرتب کن قران بخون برا بی بچه ها دعا کن
خدایا یه شادی یهویی نصیب هممون کن...آمین💜
اگه بعد عمل شیرت زیاد نبود اصلا نگران نباش .برا منم در حد دوسه قطره بود و خیلی هم زرررررد بود که همون آغوز هست. برا روزهای اول اون کافیه. بعد سه روز چنان شیر از سینه ات میریزه که مجبوری هی لباساتو عوض کنی .
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
من بی حسی نخاعی بودم. درد نداشتم...خیلی خوب بود همون موقعی که بچه بدنیا میاد صداشو میشنوی و اولین نفر تویی که میبینیش
شیمامن سریه عمل دیگه نخاعی شدم بیخوشیمومیگم وای پدرم دراومدبااینکه همون دفعه اول امپول روجای درس زدن ولی تادوسال کمرم خشک بودولی بیهوشی عمومی خیلی خوب بودتعجب میکنم بعضیامیگن بیهوشی ازکمرخوبه
2706