2410
2553
عنوان

خاطره زایمان طبیعی

482 بازدید | 13 پست
سلام لطفا اگه کسی طبیعی زایمان کرده میشه بیاد بگه چطور بود وچه کارهای کرد که زایمانش راحت شه. واینکه ماما خصوصی داشته یانه؟؟؟
لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا موقع زایمان خیلی رویایی و اتفاقای خوبی براشون میفته اما من موقع زایمان خیلی ماماها اذیتم کردن. ولی در کل زایمان طبیعی بهتره خداییش
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2456
من دوبار طبیعی زایمان کردم....کار خاصی نکردم....البته میگن کلاسهای امدگی زایمان و ورزشهایی که میگن خوبه اما من نرفتم....وقتی درد زایمانم شروع شد یه لیوان زعفرون و هل خوردم رفتم بیمارستان بچم زود بدنیا اومد...
من هم میخوام زایمان طبیعی داشته باشم من الان اخرا ماه هشتم تازه فهیمدم که بین وازن ومقعدم رو مالش بدم با روغن خوبه بنظرتون اثر میکنه؟؟؟
لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
خیلی میترسم من از درد کشیدن میترسم وطاقت درد ندارم ولی اصلا دوست ندارم سز زایمان کنم
2714
میشه شوهر ادمم بیاد تو اتاق پیشش باشه؟ جایی هست که بذارن؟ حتی شده با پول
ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
فندق جون نترس.اصلا اون چیزی نیست که فکر میکنی. درد داره اما نه اینکه فریاد بزنی یا به غلط کردن بیفتی. من مامای همراه داشتم خیلی خوب بود. البته هر روز پیاده روی داشتم و ماه اخر هر روز کمرمو و پرینه رو ماساژ میدادم با روغن بابونه و گل بنفشه. بخیه هم زیاد نخوردم. دوهفته اول ماه اخر رو یک روز درمیون برو حموم زیر دوش قر بده یکم هم بشین پاشو کن البته کم. بعد دو هفته اخر هم هر روز دوش بگیر کمرتم بده شوهرت ماساژ بده چون دستاشون جون داره. چیزای مقوی بخور مثل کباب و مغز. ورزشاشو از نت بگیر. من زایمانم خداروشکر راحت بود. مراقبت از بخیه هام سختتر از زایمانم بود واینکه اونجا رفتی واسه زایمان دردات شروع شد فقط نفس عمیق بکش تا انرژیت تموم نشه و دردت زودتر تموم بشه. من از زایمانم خیلی راضی بودم.خاطره خوبی ازش مونده.بهم اعتماد بنفس داد.
😍😍😍😍😍
بیمارستانهای خصوصی تهران اجازه میدن شوهرت کنارت باشه. بقیه جاها رو خبر ندارم.
دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.