2733
2734
کی پس زایمان میکنم ؟ من همش میترسم زنده نیام بیرون از اتاق زایمان! پول بیمارستان خصوصی رو نداریم مجبورم برم دولتی کلا استرس دارم ترو خدا یه چیزی بگین اروم بشم نه شبا خواب دارم پا درد شدیدم گرفتم یه قدم نمیتونم راه برم😔😔😔😔😔😔
و عشق یک بیماری بدخیم روحی بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه های الان رو باید بزور کشید بیرون. عزیزم زایمان طبیعی خیلی به نوع بیمارستان تفاوتی نداره.چون تلاش و همته خودته
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2738
عزیزم وقتی قراره طبیعی زایمان کنی دیگه بیمارستان دولتی و خصوصی فرقی نداره چون خودت تلاش میکنی اونا وامیستن نگا میکنن😀نترس عزیزم فقط اگه میشه بهشون بگو از فورسپس استفاده نکنن بذارن زایمان روند طبیعی خودش رو طی کنه معمولا آخه عجله دارن میخوان بچه رو زود در بیارن
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
درکت میکنم منم روزای آخر طاقتم به طاق رسیده بود دیگه اصلا صبر نداشتم ولی خوب چهل هفته و دو روز هم گذشت حتی کوچکترین علامتی هم نداشتم دیگه رفتم به زور آوردمش اما کاش صبر کرده بودم
الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
2706